.

.

2 парчиња мажите слабеење на телото корсети краток tees кошули поддршка гради назад тесни shapers компресија стомак контрола блузи

2 парчиња мажите слабеење на телото корсети краток tees кошули поддршка гради назад тесни shapers компресија стомак контрола

DEN 1449.60

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Shapers
Материјал:
Микрофибер,Spandex
Број На Модел На:
983
Пакет:
еден врвот+една панталона
боја:
црна, Бела
Големина:
S M L XL
Употреба:
компресира гради лифт задник
дизајн:
X линија

Слични предлози