.

.

Okeny е за нега на Коса производ професионални коса regrowth алопеција продолжување на вашата коса да расте косата побрзо масло хербални формула за женски

Okeny е за нега на Коса производ професионални коса regrowth алопеција продолжување на вашата коса да расте косата побрзо масло

DEN 120.00
DEN 149.28
-20 %

Износ
Во продавницата.


Okeny е Природно за нега на коса производи за професионална коса regrowth алопеција продолжување на вашата коса да расте косата побрзо масло билни формула
Добредојдовте да купи повеќе топла продажба на предмети во нашите акции и да уживате во убавината.
Овој Хербален Терапија комбинира 4 Природни Билки
"Ginseng" "Soapberry" "Пеперутка Грашок Билка" "Gotu Kola"
Регенерирање на оштетените коренот на косата и да се промовира раст на косата.
Овој производ исто така, ги третира првутот и услови скршени и оштетена коса
Ова е унисекс производ и може да се користи за лекување на оштетена коса предизвикани од плетење, проретчена коса или природни balding.
Овој производ ќе го храни коренот на косата да се обезбеди подебели, поздрав изглед на косата
Природна коса regrowth без несакани ефекти .
Во рамките на 1-3 месеци може да се види подобрување, да се намали коса падне значително и нови косата ќе почне да расте.
Го Стимулира Нова Раст На Косата
Намалување на Чистење и Зголемување на густината на Косата

За производот

Тип На Објект:
Шампон
Количина:
1
Број На Модел На:
Џинџер екстракт третман против опаѓање на косата
Пол:
Унисекс
Тип На Коса:
сите
Бренд Име:
Okeny е
НЕТО-WT.:
20 ml
Состојка:
билки(сите традиционалната Кинеска медицина)
Тип На Објект:
ефикасно губење на косата производи
Ефект:
Негување на исхрана,Анти-исклучување на косата и да ви помогне раст густи
Употреба на метод:
спреј
Место:
Кина
Рок На Траење:
3 Години
Пол:
Женски или машки
Вистински:
100% гарантира
Точка име :
коса regrowth течни
Спецификација:
20ml/шише

Слични предлози