.

.

2 парчиња SI16T/К 16mm лево или десно женски тема род крајот имајќи

2 парчиња SI16T/К 16mm лево или десно женски тема род крајот имајќи

DEN 295.00
DEN 335.52
-12 %

Износ
Во продавницата.

2pc Si16 T/К 16mm лево или десно женски тема род крајот имајќи
ле

За производот

Должина:
left hand thread, right hand thread
Капацитет На Моторот:
Никој
Број На Модел На:
SI16T/К
Површина Грубост:
Ра 1.6
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Структура:
Никој
Премази:
Никој

Слични предлози