.

.

цена перформанси LMK13UU Плоштадот Страната Тип Линеарна Имајќи големина 13*23*32 Буш Черупка Линеарна имајќи

цена перформанси LMK13UU Плоштадот Страната Тип Линеарна Имајќи големина 13*23*32 Буш Черупка Линеарна имајќи

DEN 1094.40

Износ
Во продавницата.


Предмет : LMK13 UU
Материјал : Gcr15
Главни Димензии : 13mm x23mm x32mm
ID (внатрешен дијаметар) : 13mm
OD (надворешен дијаметар) : 23mm
Ширина/Висина/Дебелина : 32-милиметри
Испорака :
Предметите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Ако имате било какви прашања во врска со производот и цената,ве Молиме контактирајте со нас,Ние веднаш ќе ви одговори на вашето прашање.
Ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.
Ако ви треба други имајќи но не и да ја најдете на нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас,ви благодариме!
Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.

За производот

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
LMK13UU
Премази:
Други
Структура:
Други

Слични предлози