.

.

цена перформанси LM25UUAJ Прилагодливи Тип Линеарна Имајќи големина 25*40*59 Буш Черупка Линеарно Движење имајќи

цена перформанси LM25UUAJ Прилагодливи Тип Линеарна Имајќи големина 25*40*59 Буш Черупка Линеарно Движење имајќи

DEN 614.40

Износ
Во продавницата.


Предмет : LM25 UUAJ
Материјал : Gcr15
Кафез : Инженерство пластика
Главни Димензии : 25мм x40mm x59mm
ID (внатрешен дијаметар) : 25mm
OD (надворешен дијаметар) : 40mm
Ширина/Висина/Дебелина : 59mm
Испорака :
Предметите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Ако имате било какви прашања во врска со производот и цената,ве Молиме контактирајте со нас,Ние веднаш ќе ви одговори на вашето прашање.
Ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.
Ако ви треба други имајќи но не и да ја најдете на нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас,ви благодариме!
Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.

За производот

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
LM25UUAJ
Премази:
Други
Структура:
Други

Слични предлози