.

.

1000pcs имајќи 608 608Z 608ZZ 8X22X7 MOCHU Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи

1000pcs имајќи 608 608Z 608ZZ 8X22X7 MOCHU Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи

DEN 10104.96

Износ
Во продавницата.


Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 608 ZZ Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 8 mm OD (надворешен дијаметар) : 22 mm Ширина/Висина/Дебелина : 7 милиметри Кол : 1000 компјутери Еднаков : 608-2 Z, 608 Z На Заштитените Топката Имајќи е еден вид на мулти-цел минијатурни лого ,Тоа широко се користат во прецизни инструменти, микро мотор, далечински управувач модел, индустрии итн. , Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е пре-подмачкано со маснотии.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!

За производот

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
608ZZ
Бренд Име:
MOCHU
Капацитет На Моторот:
--
Структура:
Длабоко ритам топката лежишта
Премази:
Имајќи

Слични предлози