.

.

4PCS SQ6RS SQ6 РС 6mm Топката Заеднички Род Крајот Десната Рака Вратоврска Род Завршува Имајќи SQ6RS

4PCS SQ6RS SQ6 РС 6mm Топката Заеднички Род Крајот Десната Рака Вратоврска Род Завршува Имајќи SQ6RS

DEN 109.00
DEN 123.84
-12 %

Износ
Во продавницата.

4 PCS SQ6 RS SQ6 РС 6mm Топката Заеднички Род Крајот Десната Рака Вратоврска Род Завршува Имајќи SQ6 RS
SQ6 RS
ле

За производот

Капацитет На Моторот:
Никој
Број На Модел На:
SQ6RS
Површина Грубост:
Ра 1.6
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Структура:
Никој
Премази:
Никој

Слични предлози