.

.

цена перформанси LMF12LUU Долго Круг Со Прирабница Тип Линеарна Имајќи големина 12*21*57 Буш Черупка Линеарна имајќи

цена перформанси LMF12LUU Долго Круг Со Прирабница Тип Линеарна Имајќи големина 12*21*57 Буш Черупка Линеарна имајќи

DEN 1574.40

Износ
Во продавницата.


Предмет : LMF12 LUU
Материјал : Gcr15
Главни Димензии : 12mm x21mm x57mm
ID (внатрешен дијаметар) : 12mm
OD (надворешен дијаметар) : 21mm
Ширина/Висина/Дебелина : 57mm
Испорака :
Предметите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Ако имате било какви прашања во врска со производот и цената,ве Молиме контактирајте со нас,Ние веднаш ќе ви одговори на вашето прашање.
Ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.
Ако ви треба други имајќи но не и да ја најдете на нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас,ви благодариме!
Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.

За производот

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
LMF12LUU
Премази:
Други
Структура:
Други

Слични предлози