.

.

Бесплатен Превозот!!!5pcs 3w мини hi-fi дигитална стерео засилувач одбор/PAM8403 dual-канал прилагодува јачината засилувач модул сензор

Бесплатен Превозот!!!5pcs 3w мини hi-fi дигитална стерео засилувач одбор/PAM8403 dual-канал прилагодува јачината засилувач модул

DEN 600.00
DEN 705.60
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

is_customized:
Yes
Тип:
Влажност Сензор
Материјал:
полимер
Употреба:
Притисок Сензор
Теорија:
Тековната Сензор
Излез:
Аналогни Сензор
Број На Модел На:
Нови

Слични предлози