.

.

Бесплатен превозот Здравје тип хомогена филм притисок трансдуцерот сензор 1mV/V 2mV/V 2MPA 4MPA M24*1.5

Бесплатен превозот Здравје тип хомогена филм притисок трансдуцерот сензор 1mV/V 2mV/V 2MPA 4MPA M24*1.5

DEN 2928.00

Износ
Во продавницата.

Ве молиме консултирајте се со продавачот за да се потврди параметрите што треба. Различни параметри, цената не е иста, ве молиме имајте во предвид. резиме PT214 полиуретан специјални санитарни рамен филм вид притисок сензор M24 тема директни 1m V/V сигнал 1.5 m V/V 2 Mm V/V m V напојување 10 VDC авијација четири основни приклучок во Гарантниот период : 12 месеци

За производот

Тип:
Вибрации Сензор
Број На Модел На:
Здравје тип хомогена филм притисок трансдуцерот сензор
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
is_customized:
Yes
Материјал:
порцелански
Теорија:
Сензор
Излез:
Сензор
Употреба:
Сензор

Слични предлози