.

.

Брз Слободен Брод 2БР/МНОГУ Дигитален Излез VOC на Квалитетот на Воздухот Аналоген Излез Формалдехид Сензор QS-01 Модул КАКО-AQM201

Брз Слободен Брод 2БР/МНОГУ Дигитален Излез VOC на Квалитетот на Воздухот Аналоген Излез Формалдехид Сензор QS-01 Модул КАКО-AQM201

DEN 1428.00
DEN 1535.52
-7 %

Износ
Во продавницата.


ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Кина Пост/Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.

За производот

Употреба:
гас сензор
Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Излез:
Аналогни Сензор
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Број На Модел На:
Дигитален Излез VOC на Квалитетот на Воздухот Аналоген Излез Формалдехид Сензор
Тип:
Biosensor
Теорија:
Дигитален Излез VOC на Квалитетот на Воздухот Аналоген Излез Формалдехид Сензор

Слични предлози