.

.

Брз Слободен Брод погоден за носене Wristband отчукувањата на Срцето Мерење за arduino Микроконтролерски отчукувањата на Срцето Метар Срцев Пулс Сензор

Брз Слободен Брод погоден за носене Wristband отчукувањата на Срцето Мерење за arduino Микроконтролерски отчукувањата на Срцето

DEN 1071.00
DEN 1152.00
-7 %

Износ
Во продавницата.


ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Ви благодариме за вашата поддршка ,ви посакувам да имате убав ден !
.
Враќање & Наплата
1.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот
2.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
Контактирајте Со Нас
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V.
Превозот
1. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот.*** Добредојдовте на More Suns ***
Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски
Брз Слободен Брод погоден за носене Wristband отчукувањата на Срцето Мерење за arduino Микроконтролерски отчукувањата на Срцето Метар Срцев Пулс Сензор
(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки)
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Обичај
1. Модул влезен напон
5 V-3.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации ПЕТ ЅВЕЗДИ е она што ние се залага за.

За производот

Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Излез:
Аналогни Сензор
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Тип:
Biosensor
Број На Модел На:
Погоден за носене Wristband отчукувањата на Срцето Мерење за arduino Микроконтролерски
Употреба:
Погоден за носене Wristband отчукувањата на Срцето Мерење за arduino Микроконтролерски
Теорија:
Погоден за носене Wristband отчукувањата на Срцето Мерење за arduino Микроконтролерски

Слични предлози