.

.

Wodwod Шминка Бренд 10 Боја Мат Сенки Палета Поставите Сок Бар Земјата Сјајот Сенката За Очи Мазна Прав

Wodwod Шминка Бренд 10 Боја Мат Сенки Палета Поставите Сок Бар Земјата Сјајот Сенката За Очи Мазна Прав

DEN 257.28

Износ
Во продавницата.


Производ imformation
Бренд : WODWOD
Стил : 10 игра боја сенки палета
Боја : 01#02#03#04#05#06#
Нето wt : 10g
пакет : 1 сет на 10 боја сенки
Функција :
Користење на напредни технологии,јужна кореја,технологија, светло и деликатна brihgtpink светлина чувствителни фактор,ултра парична казна честички копје сјај молекула,десет различни комбинации на текстура,текстура од тебе лесно да се создаде шарени соништа,повеќето со модата и шарм на собирањето на бои,без оглед на бојата или мешани бои,може да се меша со различни блескави,ефектот ако лесно шарм пушеле шминка.
Употреба :
Кога сува четка, за да се четка соодветна сума директно. кога Влажни носат, прво малку влажни сенката за очи стап, и daub на сенката за очи, бојата на сатурација, шминка чувство ќе биде повеќе потчинет
По-продажбата на услугата
1. Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи : Western Union,Yandex. Пари, Visa/Маестро,Web Money и така натаму ,Зачувам е нашиот препорачува начин на плаќање
2. Превозот
Подготовка на Време : ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена по вашата исплата . Ако не се примените стоки во 60 дена ,ве молиме контактирајте со нас за некое време . проширување ,не се отвори спорот за оваа причина ,бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола,тоа треба да биде поштата должност,благодарение Ако сакате брза испорака,ние препорачуваме да изберете изразат како што курирската служба DHL ,EMS итн. бидејќи економскиот пратката начин не е дека брзо
3. Наплата
1.Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен ,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе ја или наплата за вас
2.Ако не примате предметот по заштита на време ,ние ќе го препрати или наплата за вас
3.Ве молиме имајте во предвид ние не се преземе одговорноста на сопствени грешки и данок .Ние секогаш се декларираат стоката како подароци за да се избегне или намали царинските давачки и леснотија обичај постапка
4. Feed врати
1.Ако ви се задоволи со објектот и услуги ,ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) за нас , ви благодарам многу
2.Ако нешто се направи да не се satified или несреќни,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине на повратни информации ,Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас
3.Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите

За производот

Тип:
Сенката За Очи
Заврши:
Сјајот,Трепет,Светлечки,Мат,Природни
Состојка:
Сенки
Земја/Регион на Производство:
Кина
Корист:
Долго-траен,да Заличи,Лесно да се Носат,Водоотпорен / Вода-Отпорни,Природни
Бренд Име:
WODWOD
НЕТО-WT.:
10g
Број На Модел На:
SHWD026
Сертификат Број:
2017031609
Големина:
Set
Количина:
1pc
сертификација:
GZZZ
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Единствена боја/мулти-боја:
Над осум бои

Слични предлози