.

.

YOKPN 5Pairs Лажни Трепки Акрилик Стакло Уметност Природни Должина Долго Лажен Око Трепките Дебели Лажни Трепки Убавина Шминка Совети

YOKPN 5Pairs Лажни Трепки Акрилик Стакло Уметност Природни Должина Долго Лажен Око Трепките Дебели Лажни Трепки Убавина Шминка

DEN 126.00
DEN 194.40
-35 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Должина:
1 box 5 Pairs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Број На Модел На:
EY90891
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Големина:
Normal size
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Eyelash Занает:
Полу-Рачно Изработени
Лажни Трепки Стил:
Сјајот & Shimmery
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Количина:
1 прилог 5 Парови
Име:
лажни трепки
Цел:
шминка алатки
Стил:
дебели, природни, smoky шминка
боја:
Црна,Кристал
Потекло:
Кина (Копно)

Слични предлози