.

.

Зелена/Виолетова/Розова/Сино/Brown/Црвена Mink Лажни Трепки Меки Шминка Трепките се Меша големина 7-15mm Индивидуални Eyelash екстензии

Зелена/Виолетова/Розова/Сино/Brown/Црвена Mink Лажни Трепки Меки Шминка Трепките се Меша големина 7-15mm Индивидуални Eyelash

DEN 309.00
DEN 362.88
-15 %

Износ
Во продавницата.


За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард на превозот и хонг конг Пост Воздух Пратката,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. 2)Ако не го примите вашата нарачка по долго време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери тоа за вас,ви благодариме! За услугата : 1)Можете да не контактирате во секое време,ние ќе ви одговори во 1 работен ден. 2)По добивање на производи,ако не е проблем,ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате,и ве молиме не го прават спорот прво,ние ќе го реши тоа за вас,ви благодариме!

За производот

Навивам:
C
Дебелина:
0.10 mm
Должина:
Red, Blue, Green, Brown, Purple
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Бренд Име:
ICONSIGN
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Количина:
12 линии
Лажни Трепки Стил:
Други
Големина:
1 box
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Број На Модел На:
XEA-009(Микс)
Тип:
рачно изработени
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
XEA-009(Микс)
боја:
Црвено/Brown/Сино/Зелено/Виолетова
квалитет:
Висок
Дебелина:
0.10 mm
Навивам:
C
Должина:
min length 7mm -15mm in same box

Слични предлози