.

.

Производителот трајни висок квалитет на АЈ-12 директно eyelash продолжување tweezer/нерѓосувачки eyelash tweezer

Производителот трајни висок квалитет на АЈ-12 директно eyelash продолжување tweezer/нерѓосувачки eyelash tweezer

DEN 518.40

Износ
Во продавницата.


Ние сме производителот специјализирана во областа на eyelash проширување,eyelash лепак,eyelash продолжување комплет,пинцети и се поврзани со eyelash материјали.
Модел : Производителот трајни висок квалитет на АЈ-12 директно eyelash продолжување tweezer/нерѓосувачки eyelash tweezer
1. Деталите од нашите производи :
Точка Име :
Производителот трајни висок квалитет на АЈ-12 директно eyelash продолжување tweezer/нерѓосувачки eyelash tweezer /нерѓосувачки eyelash tweezer
Точка БР.
АЈ-12
Материјал
нерѓосувачки челик
Боја
црна, сребрена и сите видови на бои
Пакет :
50pcs/торба
Време на испорака
5-15days во зависност од вашите квантитет и дизајни.(имаат стоки во парк)
MOQ
200pcs
Начин на плаќање
PP/ Запад Унија, T/T
ОЕМ
ОЕМ е добредојден
Место на Orgin
Guangdong, Кина(Копно)
2.Покажува Шармантна Слика :
3. Главни пазар :
Русија , Австралија, САД, Јапонија,велика БРИТАНИЈА,Тајланд,
Малезија , Сингапур, Полска, Мексико, Нигерија и така натаму
Ние може да направи стилови за Eyelash :
1. Синтетички eyelash
2.Mink eyelash
3.Свила eyealsh
4. Make-up & Партија Eyelash
5. Природни eyelash
6. Дијамант eyelash
7. Пердув eyelash
8. Шарени eyelash
Добредојдовте да контактирате со нас
Изберете Шармантна Lash е вашиот најдобар изберете

За производот

Тип На Објект:
Веѓа Tweezer
Материјал:
Анти-челик
Големина:
14*11*11
Број На Модел На:
АЈ-12
professinal eyelash продолжување tweezer:
зелено и портокал
eyelash extensin tweezer:
Висок квалитет
производителот eyelash tweezer:
Топла продажба
увезени eyelash продолжување tweeze:
прифатлива цена
анти-стабилна tweezer:
било ОЕМ пакување
издржливи eyelash tweezer:
различни форми
Пакување:
50pcs/ торба
плаќање:
PP.Western Union, T/T
време на испорака:
2-3 дена
нерѓосувачки tweezer:
увезената

Слични предлози