.

.

1Pcs фабрика manufaturing 15ml брзо сушење долготрајни кореја црна eyelash продолжување лепак, со бесплатен превозот

1Pcs фабрика manufaturing 15ml брзо сушење долготрајни кореја црна eyelash продолжување лепак, со бесплатен превозот

DEN 912.00

Износ
Во продавницата.


Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали. Нашите производи материјал е увезени напредни свила, во однос на квалитетот или стил, ние ќе се повеќето професионални. Строга контрола на квалитетот.
Модел : 1 Pcs фабрика manufaturing 15ml брзо сушење долготрајни кореја црна eyelash продолжување лепак, со бесплатен превозот
Оваа eyelash лепак е многу лесно да се користи и од оштетувања на кожата.Тоа трае долго време,исто Така, тоа е добро.
професионални eyelash продолжување на лепак
Поставување на времето : 2s брзо сушење
Капацитет : 15ml
Боја : Црна
Мирис : Ниска мирис
Покажува Слика:
Плаќање & Превозот
Главни пазар :
Русија , Австралија, САД, Јапонија,велика БРИТАНИЈА,Германија,
Франција, Норвешка, Полска, Мексико, Турција и така натаму
Ние може да направи стилови за Eyelash :
Зошто да изберат Нас ?
Одговор : Ние се Aliexpress Снабдувач , мора ing Трговија гаранција обезбедена од страна Aliexpress. Тоа значи дека ако поставите вашата нарачка онлајн, и ако нашата услуга couldn ' t исполнат согласија испорака или квалитетот услови. Вашите пари може да биде 100% вратени од страна на Aliexpress. Повеќе информации можете да прочитате на банер на Aliexpress почетната страница од пребарувачот.
Можам да направам OEM/ODM?
Одговор : Да! Имаме професионален дизајн тимот за да им помогне на вас и печатење на вашето лого.
Како да контактира со вас?
Одговор : ве Молиме напишете го направите wn вашето барање во подолу празно и да кликнете на "Испрати" копчето. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
Ние може да понуди eyelash продолжување производи како што следува :
Engrafting Заградени Eyelash Серија.
Engrafting Најголемиот Дел Eyelash Серија.
Engrafting Eyelash Лепило Серија.
Engrafting Eyelash Алатки Серија.
Engrafting Eyelash Постави Серија.
Електрични Eyelash Постави Серија.
Лажни Eyelash Серија
Tatto Производи
Депилација Серија
Рака Заштита Серија
Убавината Artcles Серијата
Pls се чувствуваат слободни да контакт со нас.

За производот

Тип На Објект:
Eyelash Лепак
Големина:
15cm*6cm*6cm
Материјал:
Природни Дабово Дрво Емулзија
Бренд Име:
ОКО ВОЗРАСТ
Број На Модел На:
LG-002
eyelash продолжување на лепак:
црна течност
Е Прилагодена:
Yes
Dyring брзо лепак:
3 секунди
Orginal лепак:
Кореја
Висок квалитет:
оригиналниот
Нето тежина:
10g
испорака:
7-10 дена
Материјали:
Природни Дабово Дрво
lomg трајни :
Брзо сушење на лепак

Слични предлози