.

.

YOKPN Стил За Рачна Природни 3D Eyelash Краток Браун Мешани Црна Лажни Трепки Очите Опашка Издолжена Faux Вистински Лажни Око удари со камшик

YOKPN Стил За Рачна Природни 3D Eyelash Краток Браун Мешани Црна Лажни Трепки Очите Опашка Издолжена Faux Вистински Лажни Око

DEN 115.00
DEN 168.96
-32 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Должина:
1 box 3 pairs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Бренд Име:
YOKPN
Големина:
1 Box
Количина:
3 Пара
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Број На Модел На:
EY50657
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Потекло:
Yiwu Кина
Пакување:
OPP Вреќа+3 Пара Лажни удари со камшик
боја:
Браун Се Меша Црна
Функција:
Продолжување На Трепките Шминка Алатки
Крилести:
3D Eyelash
Око Опашка Издолжена:
лажни трепки

Слични предлози