.

.

5 Пар Многу Crisscross Лажни Трепки Мислам Трепките Обемниот око Шминка Алатка Levet Dropship AP17

5 Пар Многу Crisscross Лажни Трепки Мислам Трепките Обемниот око Шминка Алатка Levet Dropship AP17

DEN 91.00
DEN 108.48
-16 %

Износ
Во продавницата.


5 Пар Многу Crisscross Лажни Трепки Мислам Трепките Обемниот око Шминка Алатка
Опис : 100% Нов и Висок Квалитет Пол : Жените Материјал : Синтетички fibe Лажни eyelash terrier категорија : Пластични транспарентен terrier Боја : Црна Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен За партиски и дневно користење на Едноставни за употреба и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка
Упатство за Употреба Внимателно отстранување на трепките од случајот. Споредете лажни трепки со окото линии и уреденост на соодветна должина и ширина Ако е потребно да се Применуваат на лепак заедно со лажни eyelash корен со памук . Држете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со додавање на малку притисок за тоа
Вклучува : 5 Пар око удари со камшик
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката.
1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете
Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.
2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.
3.Брза испорака во 48 Часа.
4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.
5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

За производот

Должина:
Mix
Бренд Име:
OutTop
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Број На Модел На:
L12
Големина:
5Pair/Lot
Количина:
5 пар
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Тип На Објект:
Лажни Eyelash

Слични предлози