.

.

YOKPN Транспарентен Пониски Лажни Трепки Чад Банкет Шминка Алатката Лажни Трепки Меки рачно изработени Природата Crisscross Долните Трепки

YOKPN Транспарентен Пониски Лажни Трепки Чад Банкет Шминка Алатката Лажни Трепки Меки рачно изработени Природата Crisscross Долните

DEN 101.00
DEN 122.88
-18 %

Износ
Во продавницата.


1 Кутија 10 Парови

За производот

Должина:
1 Box 10 Pairs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Бренд Име:
YOKPN
Големина:
1 Box 10 Pairs
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Трепки Стил:
Crisscross
Количина:
1 кутија 10 Парови
Број На Модел На:
EY90951
Лажни Eyelashe Тип:
Долниот Удари Со Камшик
Лажни Трепки Terrier:
транспарентна пластика
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Видови:
лажни трепки
шминка алатка:
дебела лажни трепки

Слични предлози