.

.

BLUEFRAG Бренд Професија Руменило Фондацијата Контура во Прав со Четка Сенката за Очи Четка Cosmetics11pcs шминка Четка Поставите BLBR0277

BLUEFRAG Бренд Професија Руменило Фондацијата Контура во Прав со Четка Сенката за Очи Четка Cosmetics11pcs шминка Четка Поставите

DEN 524.00
DEN 845.76
-38 %

Износ
Во продавницата.


BLUEFRAG Бренд Професија Руменило Фондацијата Контура во Прав со Четка Сенката за Очи Четка Cosmetics11pcs шминка Четка Поставите BLBR0277
Нов & Висок квалитет.
Лесно да се мијат по употреба
Им помогне на вас со совршен козметички прашање четки
Специјален дизајн,направи што повеќе убави.
Пакет Се Вклучени :
11 компјутери x Шминка Четка
Превозот Време :
e Packet во САД : 7-15 дена
Кина Пост Воздух Mail/Сингапур Пост : Околу 25 Работен Ден
Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPS-от превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 работни дена.
Нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа. Вие ќе бидете информирани on-line откако е предаден и следење на информации обично ќе биде надграден во рок од 72 часа.
Ве молиме да биде љубезно информирани дека бои на објектот ќе примите може да бидат различни од слики на објектот страница. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека сликите се само за вашиот референца и ние треба да се направи боја на вистинскиот производ како стандард.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашата Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди и го препорачувам нас на други клиенти.
Ние побара да не контактирате за било какви прашања во врска со вашата нарачка, наместо на давање неутрални или негативни повратни информации, или отварање на спор, кој нема да биде од помош за решавање на проблеми.
П : Како би можеле да ми плати за мојата цел?
A : Ние во моментов го прифатат плаќање преку Кредитна Картичка, Visa Картичка и Master Card.
П : Како да знам каде мојата цел е сега?
A : Постојат следење на број, за секој ред откако е испраќаат. Ќе може да се следи на превозот во процесот на следење на број на вашата нарачка на соодветниот веб-сајт.
П : дали Е можно за мене да се направи масовно купување во вашата продавница?
A : Да. Ако би сакале да се направи масовно купување, може да контактирате со нас да разговараат за трговија на големо цена. Ние ќе ви обезбеди најдобра цена.
Треба да имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. ние секогаш ќе ви овозможи со најдобра услуга и производ.

За производот

Бренд Име:
BLUEFRAG
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Број На Модел На:
BLBR0277
Големина:
11 pcs Makeup set
Количина:
11 компјутери Шминка Четка
Рачка Материјал:
Дрво
Материјал:
Синтетичка Коса
Тип На Објект:
Шминка Четка
Тип На Објект:
Шминка Четка
Број На Модел На:
BLBR0277
Количина:
11 компјутери
Лице:
Око Четка/Усна Четка/Прав/ Руменило/concealer
боја:
Бели Дрвени Hanlde
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Четка рачка материјал:
Дрвени Hanlde
Обликот:
Куполата / Рунда / Рамно / Аглеста / Beveled / Заострените / Точка / Фан / Парична Казна
Око:
Сенки / Сенката За Очи/ Засенчување / Eyeliner / Маскара
Применуваат На:
Лице / Образ / Усна / Очи / Lash / Eyelash / Eyelid / Веѓа

Слични предлози