.

.

2017 Убавината На Жените Козметички Шарени Eyeliner Водоотпорен Четка Молив Око Лагер Шминка Алатки

2017 Убавината На Жените Козметички Шарени Eyeliner Водоотпорен Четка Молив Око Лагер Шминка Алатки

DEN 62.00
DEN 98.88
-37 %

Износ
Во продавницата.

Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. да 18 : 00часот.
Сјај природни, парична казна четка направи, око контура повеќе шарм направи, двојно око повеќе светла сонце Добра
Благ пилинг Чистење, перење не, лагер сите може да биде солза
Боја Лесен, водоотпорен, и долготрајни вашите очи ќе изгледаат поголеми и поубави дупка со-доказ
Перформанси парична казна Око Лагер Eyeliner Трајни течни
Нето Тежина : 8g
1 x течни Eyeliner
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.2017 Убавината На Жените Козметички Шарени Eyeliner Водоотпорен Четка Молив Око Лагер Шминка Алатки Карактеристики :
100% нов и висок квалитет !
Боја : Како на сликите покажуваат
Eyeliner е еден брз Течност лесно и креативен начин да се земе вашето око шминка за да на следното ниво.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. (GMT+8) од понеделник до сабота . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.

За производот

Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Корист:
Водоотпорен / Водоотпорен
Единствена боја/мулти-боја:
Единствена боја
Заврши:
Прозрачна
НЕТО-WT.:
N/A
Број На Модел На:
N/A
Состојка:
N/A
Бренд Име:
Y&W&F
Тип:
Сенката За Очи & Лагер Комбинација

Слични предлози