.

.

4 во 1 Selfie Стап Tripod Rz+ Мини Tripod+Bluetooth Далечински Управувач Авто-Тајмерот Камера Shutter За iPhone За Samsung S6 S5 S4

4 во 1 Selfie Стап Tripod Rz+ Мини Tripod+Bluetooth Далечински Управувач Авто-Тајмерот Камера Shutter За iPhone За Samsung S6

DEN 1036.00
DEN 1295.52
-20 %

Износ
Во продавницата.

Максимален дијаметар : 20 MM
5. Изработен од алуминиумска легура, напорна и издржлива
2. Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити. Мин должина : 46 CM
4. Мек сунѓер зафат со удобно допир текстура
6. Флексибилни и стигнале,46 CM преносни должина
3. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот. Материјал : алуминиум легура
2. Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.
Превозот Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот.
Гаранција 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот) Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет).
4 во 1 Selfie Стап Tripod Rz+ Мини Tripod+Bluetooth Далечински Управувач Авто-Тајмерот Камера Shutter За i Phone За Samsung S6 S5 S4
Карактеристики :
1.
Гаранција Услуга На Клиентите
Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите. Вчитување капацитет : 2. Уникатен mobilephone менгеме, компатибилен со различни паметни телефони со голем екран
5. Snap-заклучување дизајн, лесно да се прошири и да се повлече
7. 1/4" стандардна монтажа дупка&гума анти-пропадна мат за да го инсталирате на вашиот уред безбедно
4. Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена. КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ. Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress. ние ќе ви даде врати ID.7 СМ)
Пакет Се Вклучени :
1pcs x Продолжи Пол Selfies
1pcs x Phone Клип
1pcs x Bluetooth Далечински Затвори Ослободување
1pcs x Мини Tripod
Плаќање Прифатат Плаќање : Paypal, Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички. Пратката ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце. Max должина на : 126 CM
3.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде neutralor негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење.com за помош. Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина.

За производот

Пакет:
Yes
Тежина (g):
520
Конфигурирани за(Прилагодување):
Акција Видео Камери,Паметни Телефони,Камери
Бренд Име:
ikacha
Макс Extened Должина (mm):
1260
Број На Модел На:
Selfie Стап Tripod Rz+ Мини Tripod+Bluetooth Далечинска Контрола
Поддршка За Далечинска Контрола:
Yes
Материјал:
Алуминиум
комуникација:
Bluetooth
Укината Должина (mm):
1260
Модел:
Selfie Стап Tripod Rz+ Мини Tripod+Bluetooth Далечинска Контрола
Модел 1:
Bluetooth Далечински Управувач Авто-Тајмерот Камера Shutter
се применуваат:
за телефонот

Слични предлози