.

.

Висок Квалитет на Луксузни Дрвени Мушка Седиште Назад Lumbar Поддршка Перница За Автомобил Канцеларија Стол Перница Massager 41cmx41cm Автомобил Детектор

Висок Квалитет на Луксузни Дрвени Мушка Седиште Назад Lumbar Поддршка Перница За Автомобил Канцеларија Стол Перница Massager

DEN 907.00
DEN 954.72
-5 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : Челик жица, Решетката ткаенина, Дрвени
Големина : 41*41cm Боја : Кафена
За : Автомобили, Канцеларија, Дома
Сезона : Летни

За производот

Бренд Име:
DERMAY
Материјал:
дрвени мушка
Име На Модел:
DM07012230
Пополнување:
Полиестер

Слични предлози