.

.

YPP ЗАНАЕТ Цвет Вратата Сечење Умира Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички

YPP ЗАНАЕТ Цвет Вратата Сечење Умира Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %

Износ
Во продавницата.

Не поднесе спор по желба. Бидејќи брзината на превозот е надвор од нашата контрола.Ние?повторно не е одговорен за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат.Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас.Било увозни давачки или такси се купувачот?s одговорност.
Превозот :
1).
Овие челик умира ќе се намали преку cardstock, тенка иверица, 1/4 инчи плута, филц, ацетат, важна тема вратете платно, ткаенина, тексас, sandpaper, 2mm занает пена, дрво дрво хартија, фотографија магнет листови и многу повеќе! Тие работат со речиси било кој умре-машина за сечење што ќе се приспособат на обланда-тенок умира и се сигурни дека за да стане суштински елемент во вашиот труд изработка процес. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние ќе брод на стоките за вас според адреса во вашиот Ali Express цел.Бесплатен превозот цената не се вклучени Увозни даноци. Ние ќе ви понудиме најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат. Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код си замина се точни.Пред да поставите цел, ве молиме потврдете детали со нас ако имате било какви барања.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.
Ако треба да се промени на адресата, ве молиме ни e-mail пред ние брод на пакетот.Ве молиме да се плати за цел во рамките на 2days откако ќе го поставите цел. Кина Пост Воздух Пошта обично трае околу 15-40days да пристигнат на вашата адреса (во празници тоа треба подолго време);
EMS потреби 5-10 работни дена; Fedex потреби 4-8 работни дена, DHL и ПРОЗОРЦИ трае 3-7 дена.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било која превозот проблем, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.
Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел тргне наопаку, но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резултати. Се надеваме дека ќе се воспостави долгорочен деловен однос со вас!. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние се грижиме за нашите секој клиент, а ние секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат.
Пакување :
Плаќање :
1). Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Големина : 14*11 cm
Материјал : метал
Пакување : 1pcs/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.

За производот

Број На Модел На:
17022401
Бренд Име:
YPP занает
Пакување:
1pcs/многу
Големина:
14*11cm

Слични предлози