.

.

Божиќ Ознаки Метал Cutting Умира Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички

Божиќ Ознаки Метал Cutting Умира Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички

DEN 203.00
DEN 225.12
-10 %

Износ
Во продавницата.


Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Големина : 3.5*6cm
Материјал : метал
Пакување : 6pc/set
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.
Овие челик умира ќе се намали преку cardstock, тенка иверица, 1/4 инчи плута, филц, ацетат, важна тема вратете платно, ткаенина, тексас, sandpaper, 2mm занает пена, дрво дрво хартија, фотографија магнет листови и многу повеќе! Тие работат со речиси било кој умре-машина за сечење што ќе се приспособат на обланда-тенок умира и се сигурни дека за да стане суштински елемент во вашиот труд изработка процес.

За производот

Бренд Име:
KSCRAFT
Број На Модел На:
17030601
Место на Потекло:
Ningbo
Големина:
3.5*6cm
Пакување:
6pcs/многу

Слични предлози