.

.

YPP ЗАНАЕТ Покана Картичка Метал Cutting Умира Stencils за DIY Scrapbooking Печат/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картичка

YPP ЗАНАЕТ Покана Картичка Метал Cutting Умира Stencils за DIY Scrapbooking Печат/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија

DEN 168.00
DEN 186.72
-10 %

Износ
Во продавницата.

Ви благодариме повторно!!
Повратни информации :
1). Ние ќе ви понудиме најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ве молиме да се плати за цел во рамките на 2days откако ќе го поставите цел.3 cm
Материјал : метал
Пакување : 3pc/set,1set/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.
Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел тргне наопаку, но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резултати.
Овие челик умира ќе се намали преку cardstock, тенка иверица, 1/4 инчи плута, филц, ацетат, важна тема вратете платно, ткаенина, тексас, sandpaper, 2mm занает пена, дрво дрво хартија, фотографија магнет листови и многу повеќе! Тие работат со речиси било кој умре-машина за сечење што ќе се приспособат на обланда-тенок умира и се сигурни дека за да стане суштински елемент во вашиот труд изработка процес. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Големина : 13. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние се грижиме за нашите секој клиент, а ние секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат. Бидејќи брзината на превозот е надвор од нашата контрола.Пред да поставите цел, ве молиме потврдете детали со нас ако имате било какви барања.Бесплатен превозот цената не се вклучени Увозни даноци.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Превозот :
1).
Ако треба да се промени на адресата, ве молиме ни e-mail пред ние брод на пакетот.
Пакување :
Плаќање :
1).Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било која превозот проблем, ние ќе ви понуди задоволителен одговор. Позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас. Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код си замина се точни.Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 дена по вашата исплата.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја. Не поднесе спор по желба. Ние ќе брод на стоките за вас според адреса во вашиот Ali Express цел.
Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ние?повторно не е одговорен за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат. Се надеваме дека ќе се воспостави долгорочен деловен однос со вас!.

За производот

Број На Модел На:
17042601
Бренд Име:
YPP занает
Пакување:
3pc/set
Големина:
13.6*8.7cm,5.6*7.8cm,4.5*6.3cm

Слични предлози