.

.

Бесплатен превозот Алто saxophone Ио Црн Никел Злато E Alto Sax инструменти играње професионален

Бесплатен превозот Алто saxophone Ио Црн Никел Злато E Alto Sax инструменти играње професионален

DEN 19008.00

Износ
Во продавницата.

Бесплатен превозот Алто saxophone Ио Црн Никел Злато E Alto Sax инструменти играње професионален

За производот

Тон:
Eb
Тип:
Паѓа Мелодија E (F)
Тело Материјал:
Дувачкиот
Површината Материјал:
Никел позлатен
Бренд Име:
L&К
Глава Материјал:
bakelite

Слични предлози