.

.

RGB бои 25pcs/многу Свадба декорација вазна осветлување Floralyte, 10 мулти-бои ПРЕДВОДЕНА Подводни Floralyte,Водоотпорен led светло

RGB бои 25pcs/многу Свадба декорација вазна осветлување Floralyte, 10 мулти-бои ПРЕДВОДЕНА Подводни Floralyte,Водоотпорен led

DEN 6000.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
Бубрезите
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Настан & Партија Ставка Type:
свадба партија декорации
боја:
RGB Мулти-бои, Со далечински контролер може да се покаже 16 различни бои
LED Светло Количина:
10pcs Супер светло Мулти-бои LED SMD5050
Далечински управуван?:
Да, IR-далечински контролер за да го вклучите/исклучите светлина
Функција:
Мирно, По инсталиран на 3AAA батерии.тоа ќе
водоотпорен или не:
100% водоотпорен дизајн
Големина:
D2.75*H0.9
Тежина:
50grams
Име:
led вазна светлина Floralyte
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки

Слични предлози