.

.

Свадба Оркестарот Феста Фабрика Добавувачот Батеријата Работат Led светло, подводни led вазна Светла со далечински управувач за лица декорации

Свадба Оркестарот Феста Фабрика Добавувачот Батеријата Работат Led светло, подводни led вазна Светла со далечински управувач

DEN 3312.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
is_customized:
Yes
Блескав Време:
мешавина
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
Име:
Далечински управувач led вазна светлина база
боја:
RGB Мулти-бои, Со далечински контролер може да се покаже 16 различни бои
Светлината Количина:
10pcs Супер светло Мулти-бои SMD5050
Далечински Управуван:
Да, IR-далечински контролер
моќност:
3 Х ААА Батерии
Големина:
D2.75*H0.9
Тежина:
50grams
Апликации:
Се користи за било вазни, подводни ,хартија фенер цвет аранжман
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки

Слични предлози