.

.

Бесплатен Превозот 576pcs/многу дух LED Трепка Прст Сјај Прстен Светлина-up Piñata Играчка Партија Лентата за ноќта на Вештерките

Бесплатен Превозот 576pcs/многу дух LED Трепка Прст Сјај Прстен Светлина-up Piñata Играчка Партија Лентата за ноќта на Вештерките

DEN 13555.20

Износ
Во продавницата.


1. производство име : led дух прстен за ноќта на вештерките
материјал : TPR
боја на светлина : црвена,сина,жолта
големина : 3*3*4cm
пакет : 1pcs/opp вреќа
2. секоја светлина има еластична бенд
дека прикачите на прсти
3. рака за да одговараат на вашиот прст
вклучете го светлина
4. идеален подарок за младите луѓе,може да се користи во диско клубови,бар,забава,одмор ,прослави,партијата,
божиќ,ноќта на вештерките или другата страна.
5. ние ќе ви даде нашата најдобра услуга и квалитет и цена,
ако имате интерес,ве молиме контактирајте со нас

За производот

Повод:
Ноќта на вештерките
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Прстен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BF240
Блескав Време:
10hours
Број на Компјутери:
576pcs
мувла:
ghost
mateiral:
TPR
боја на светлина:
Црвена, Сина, Жолта
Големина на:
3*3*4cm
Н. Ж:
12g
Пакет:
1pcs/opp

Слични предлози