.

.

Бесплатен Превозот 36pcs/многу Светлина-Up зајакот Прст Прстени Трепка LED Лента Партија Услуги за пораки Трепка сјај прстен за барни партија материјали

Бесплатен Превозот 36pcs/многу Светлина-Up зајакот Прст Прстени Трепка LED Лента Партија Услуги за пораки Трепка сјај прстен

DEN 1211.04

Износ
Во продавницата.


1. производство име : led зајакот прстен
материјал : TPR
боја на светлина : црвена,сина,жолта
големина : 3*3*4cm
пакет : 1pcs/opp вреќа
2. секоја светлина има еластична бенд
дека прикачите на прсти
3. рака за да одговараат на вашиот прст
вклучете го светлина
4. идеален подарок за младите луѓе,може да се користи во диско клубови,бар,забава,одмор ,прослави,партијата,
божиќ,ноќта на вештерките или другата страна.
5. ние ќе ви даде нашата најдобра услуга и квалитет и цена,
ако имате интерес,ве молиме контактирајте со нас

За производот

Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Прстен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BF212
Блескав Време:
10hours
Број на Компјутери:
36pcs
Повод:
Велигден
мувла:
Зајакот
mateiral:
TPR
боја на светлина:
Црвена, Сина, Жолта
Големина на:
3*3*4cm
Н. Ж:
12g
Пакет:
1pcs/opp

Слични предлози