.

.

Fashion10 боја Прозрачна Партија оркестарот Звук активни LED лак вратоврска блескав ЕЛ Жица Лак вратоврска За Клубот,танц,DJ,Свадба Декорација

Fashion10 боја Прозрачна Партија оркестарот Звук активни LED лак вратоврска блескав ЕЛ Жица Лак вратоврска За Клубот,танц,DJ,Свадба

DEN 396.00
DEN 445.44
-11 %

Износ
Во продавницата.


Fashion10 боја Прозрачна Партија оркестарот Звук активни LED лак вратоврска блескав ЕЛ Жица Лак вратоврска За Клубот,танц,DJ,Свадба Декорација
Спецификација :
Ова е ЕЛ Лак Вратоврска со функција на Звук на Активен и блескави.
Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)
Мулти Функција : Стабилен На, Светкави, Звук на активен, Исклучување
Објектот Тежина : 55g
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
1 X ЕЛ Лак Вратоврска
( Ве Молиме Да Напомена Дека Која Боја Ти Треба Кога Ќе Го Поставите Цел, Или Ние Ќе Брод Случајно! )
1 X DC-3 V Звук на Активен Возач
Карактеристики :
1. Флексибилни, За Да Може Да Биде Свиткана Во Било Какви Форми И Отсечени Во Било Која Должина.
2. Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна Осветлување.
3. Понуда За 360 Степени На Осветлување.
4. Заштеда На Енергија И Животната Средина-Пријателски.
5. Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа.
6 Можете Да Го Користите Целиот Краци На Вашиот Велосипед Гуми, Вашиот Зглобовите, Дури и на Вашето домашно Милениче е Јака За Екстра Заштита Во Вечерните часови.
Карактеристики :
1. Флексибилни, За Да Може Да Биде Свиткана Во Било Какви Форми И Отсечени Во Било Која Должина.
2. Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна Осветлување.
3. Понуда За 360 Степени На Осветлување.
4. Заштеда На Енергија И Животната Средина-Пријателски.
5. Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа.
6 Можете Да Го Користите Целиот Краци На Вашиот Велосипед Гуми, Вашиот Зглобовите, Дури и на Вашето домашно Милениче е Јака За Екстра Заштита Во Вечерните часови.
Примена :
1. Во Затворени Простории Или На Отворено Рекламирање, Знак, Текст Шема, Дрво, Ограда, Градина, Градење На Ноќта Декорација;
2. Внатрешната И Надворешната Декорација На Автомобили/Бродови
3. Скалите, Канал, Сигнализацијата, Осветлување, Привремено Отворено Опасни Област Предупредување И Безбедност
4. Играчки, Занает, Облека, Електрични Апарати, Божиќ Флеш Производи, Едноставно Неонски Светилки
5. Ноќни Клубови, Партии, Темни Ходници, Куќа Декорација, Шопинг Прозорец, Новогодишни Елки, Фестивал Ограда; Сценски Дизајн; Ноќно Фонтана; Осветлување Банер И Така Натаму.

За производот

Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Годишнина,Денот на Таткото,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
DC-3V
Блескав Време:
12~15 часа (2 X AA Батерии)
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
боја:
10 Боја На Располагање
Тип На Објект:
ЕЛ Лак Вратоврска
Пол:
Жени,Мажи
Стил:
Новина
Инвертер:
3V звук Активира возачот
КОРИСТАТ за:
Фестивалот и cosplay и така натаму
Врски Тип:
Блескав Вратот Вратоврска
Материјал:
Памук,Ацетат
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични предлози