.

.

2017 Нов Дизајн Мода Светлина 10 Боја светне LED Лак Вратоврска блескав ЕЛ жица Лак Вратоврска За DJ,бар,клуб и Вечер Партија Декорација

2017 Нов Дизајн Мода Светлина 10 Боја светне LED Лак Вратоврска блескав ЕЛ жица Лак Вратоврска За DJ,бар,клуб и Вечер Партија

DEN 313.00
DEN 368.64
-15 %

Износ
Во продавницата.


2016 Нов Дизајн Мода Светлина 10 Боја светне LED Лак Вратоврска блескав ЕЛ жица Лак Вратоврска За DJ,бар,клуб и Вечер Партија Декорација
Спецификација :
Ова е ЕЛ врска со функција на Стабилен и трепка.
Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)
Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, Исклучување
Објектот Тежина : 55g
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
1 X ЕЛ Вратоврска
1 X DC-3 V Стабилен на Возачот
Карактеристики :
1. Флексибилни, За Да Може Да Биде Свиткана Во Било Какви Форми И Отсечени Во Било Која Должина.
2. Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна Осветлување.
3. Понуда За 360 Степени На Осветлување.
4. Заштеда На Енергија И Животната Средина-Пријателски.
5. Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа.
6 Можете Да Го Користите Целиот Краци На Вашиот Велосипед Гуми, Вашиот Зглобовите, Дури и на Вашето домашно Милениче е Јака За Екстра Заштита Во Вечерните часови.
Карактеристики :
1. Флексибилни, За Да Може Да Биде Свиткана Во Било Какви Форми И Отсечени Во Било Која Должина.
2. Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна Осветлување.
3. Понуда За 360 Степени На Осветлување.
4. Заштеда На Енергија И Животната Средина-Пријателски.
5. Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа.
6 Можете Да Го Користите Целиот Краци На Вашиот Велосипед Гуми, Вашиот Зглобовите, Дури и на Вашето домашно Милениче е Јака За Екстра Заштита Во Вечерните часови.
Примена :
1. Во Затворени Простории Или На Отворено Рекламирање, Знак, Текст Шема, Дрво, Ограда, Градина, Градење На Ноќта Декорација;
2. Внатрешната И Надворешната Декорација На Автомобили/Бродови
3. Скалите, Канал, Сигнализацијата, Осветлување, Привремено Отворено Опасни Област Предупредување И Безбедност
4. Играчки, Занает, Облека, Електрични Апарати, Божиќ Флеш Производи, Едноставно Неонски Светилки
5. Ноќни Клубови, Партии, Темни Ходници, Куќа Декорација, Шопинг Прозорец, Новогодишни Елки, Фестивал Ограда; Сценски Дизајн; Ноќно Фонтана; Осветлување Банер И Така Натаму.

За производот

Повод:
Партија,Ден на Мајката,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Велигден,Свадба,ноќта на Вештерките,за Денот на планетата Земја,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Големиот Настан,Годишнина,Нова Година,Денот на Таткото,денот на Благодарноста,Кинеската Нова Година,за Роденден
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Блескав Време:
12~15 часа (2 X AA Батерии)
Број на Компјутери:
1pc
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Број На Модел На:
DC-3V
is_customized:
Yes
боја:
10 Боја На Располагање
Тип На Објект:
ЕЛ Лак Вратоврска
Пол:
Жени,Мажи
Стил:
Новина
ЕЛ возачот:
DC3V трепка/стабилен на возачот
КОРИСТАТ за:
Фестивалот и cosplay и така натаму
Врски Тип:
Блескав Вратот Вратоврска
Материјал:
Памук,Ацетат
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични предлози