.

.

TCY001 Shinning бела боја со сребрена бои Дијамант Форма 2MM големина сјајот прашина за помине Уметност или други DIY декорација

TCY001 Shinning бела боја со сребрена бои Дијамант Форма 2MM големина сјајот прашина за помине Уметност или други DIY декорација

DEN 408.00

Износ
Во продавницата.


TCY001 Shinning бела боја со сребрена бои Дијамант Форма 2 MM големина сјајот прашина за помине Уметност или други DIY
декорација
Опис :
-Сјајот Облик : Дијамант
-Сјајот бои : Како слики.
Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.
-Пакување Тежина : Abt. 50g/200g
-Мини. Цел : 5 0g/200g
Тука се 50g и 200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот треба
Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
1. Светла и Искра Боја
2. 100% осигурување на квалитет
3, може да се користи за : Помине Уметност и други Уметност декорација
Производ Слики :
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 3 КИЛОГРАМИ (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други. Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . O(∩_∩) O~
За испорака :
1. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail, освен ако не треба и да плаќаат екстра за брзина препорачана превозот услуга. Ве молиме не го купите, ако не се согласуваат со превозот време. Или ако ви треба повеќе брза испорака,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас .Ви благодариме!
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на ред. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Надомест ќе биде потребно да се испрати објект назад.
3 .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
За Повратни Информации :
Dears ,ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите, но ние треба да контактирате со вашиот прво. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние ќе се потрудиме за вас !

За производот

боја:
50g, 200g
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
НЕТО-WT.:
50g/200g
Материјал:
домашно милениче
Број На Модел На:
TCY001
Количина:
1
Бренд Име:
Binvon
is_customized:
Yes

Слични предлози