.

.

2017 Нова Пролет Лето Чевли Момчиња Мека Кожа Сандали Бебе Момчиња Лето Prewalker Мека Единствена Вистинска Кожа За На Плажа Сандали

2017 Нова Пролет Лето Чевли Момчиња Мека Кожа Сандали Бебе Момчиња Лето Prewalker Мека Единствена Вистинска Кожа За На Плажа

DEN 378.00
DEN 504.00
-25 %

Износ
Во продавницата.

формат како што следува може да се земе како референца.
САД Големина Големина На Чевли Чевли Внатре Должина
5.
време на испорака
Ако вашата цел е многу итна, pls изберете го изразат како што курирската служба DHL , EMS, FEDEX, итн. Бидејќи кина пост времето за испорака е
не се многу стабилни. Само контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни. Откако ќе ја добиете вашата парцела, проверете pls
квалитетот и квантитетот, ако најдете било какви проблеми, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни испрати фотографии , ние ќе се реши
тоа побрзо. Оставете neutal или негативни повратни информации не можам да ти помогнам нешто, па pls контактирајте со нас
пред да ја напушти neutal или негативни повратни информации . Никакви проблеми, само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред да комуницира со нас ако ви се исполнат
проблеми.5 cm
11 28 17.5 cm
6 22 14cm
7 23 14. Па ќе е подобро да се измери вашиот дете нога должина од владетел.
Превозот Начин и Време на Испорака Кина Пост 15-60 работни дена DHL 3-10 работни Дена ЕМС 15-25 работни дена Fedex 5-15 работни дена Epacked 20-25 работни дена
за враќање
1. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,
па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само donot грижете се, ние ќе ве информира
за прв пат.54 СМ ) исто така може да +1 cm ако вашето бебе' нога е масти.6
Внатрешна должина = дете нога должина + 0.5 cm
8 24 15cm
9 25 15. Pls контактирајте со нас побрзо, ние ќе го реши вашиот про-
blems во првиот момент.
повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи & servicer , pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек "5 звезди" , тоа е
нашиот предлог да се направи подобро за вас , а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. Pls : Според вашето бебе е нога должината и големината на табелата chooes право големина,Ако не сте сигурни што треба големина за да цел,можете да не контактирате во секое време. Се надеваме дека ќе може да се разбере, благодарам, драги.5 29 18cm
12 30 cm 18. Советува : како бебето расте многу брзо,и има трошоци за време на испорака,па ве молиме да се задржи одреден простор за чевли
превозот
Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши.И таму можеби 0-2cm грешка поради мерка со рака. Дали вашиот производ се појави квалитет проблем , pls правите фотографии и да ни да се провери, по проверка, ние ќе ја вашата парцели
или целосно враќање на средствата.

За производот

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JIANDIAN
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Декорација:
Тока
Пета Тип:
Станот со
Кожа Стил:
Мека Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Обвивка Материјал:
ПВЦ

Слични предлози