.

.

Сина бебе сандала чевли бебе чевли Мостови, Сандали

Сина бебе сандала чевли бебе чевли Мостови, Сандали

DEN 120.00
DEN 159.36
-25 %

Износ
Во продавницата.


Feture :
големина : 11cm 12cm 13cm
боја : сина

За производот

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Сандали
Пол:
Бебе Момче
Outsole Материјал:
ПВЦ
Сезоната:
Лето
Горниот Материјал:
Платно
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
MiYuebb
Сезоната:
Лето
Материјал:
Платно

Слични предлози