.

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

Гроздобер Етиопската свадба накит сетови мода Злато Исполнет Накит Африка / Судан / Skopje / Кенија свадба н

00 / парчеШармантен! Бела Монета Розова Слатководни Бисер Ѓердани Поставите Јас ќе се реши за вас во 48 ча

Предмети Опис : цената е за еден сет ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување бој

Име : FYM Бренд Популарни се Зголеми Златна боја Свадба Накит во Собата за Жените Multicolor ААА Кубни Циркон Pen

Предмети Опис : цената е за еден сет ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување бој

Објектот Спецификација : ИмеЖените дама зголеми кварц ѓердан школка бисер ѓердани јаже ѓердан ѓердан bij

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и КристалноКоличини : 1 С

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 Д

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

2017 Партија Свадба Дубаи Накит Поставите Црвена Топка Топка Изјава Ѓердан Поставите Ѓердан Хривнија earrin

Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.Ако сте незадоволни со објектот на нашата

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesAcess во САД СамоEMS614 ДенаYes

БЛАГОДАРЕНИЕ на БОГА, јас СУМ ЖЕНА Добредојдовте на нашата продавницаhttp : / / www.aliexpress.com / store / 213110Драги п

Бренд GarilinaМеталСребро.Главниот КаменCZ дијаманти 13 ммГлавната БојаБелаТежина15 Грама (циркони & сребрен

Таму ќе биде мала разлика на моделот форма или бои од различни лице, ве молиме контактирајте со нас ако т

Тоа носи, тоа може да ви донесе поголема самодоверба и повеќе шарм! Тоа е и природен изглед и мека на допи

Кожата врвот ви овозможува да дел на косата, било каде на врвот , реален изглед Можете да го носат на стра

Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : злато / позлатен,Кристално Големина : како на сликата по

Answer : ___________________________ Note : Екранот слики прикажани онлајн беа преземени од страна на нашите професионални

КАПА ТИП : Wefted Капа со Кожата ВрвотКАПА ГОЛЕМИНА : Просечна Големина : Одговара на ситеМногу природен изг

Објектот е Лесно да се мијат и се грижи само со користење на малку благ шампон во ладна вода.Можат да го и

Големината е прилагодлива и без игли или лента треба да се бара Можете да го носат на страните, како и за