.

1 100% Сосема Нов 2 Материјал : Чипка + Chiffon 3 Материјал на платно ви дава пријатно чувство 4 Бои за избор : БЕЛ

Добредојдовте на нашата продавница! Специфики : (1cm=0.393 инчи)Големина S M L XL XXL Биста (cm) / / / / / Length (cm) 78 7

2) Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичк

Драги Пријатели, овој продавница има различни модни стилови на фустани за жени, колку што ќе се пациенто

Црна (други бои се исто така достапни) Дебелината на 0.40 мм дебел?високо ниво на флексибилност (0.Никогаш н

Се разбира, можете исто така да изберете и други превозот методи.Гаранција & ОдржувањеСите нашите понуд

Сирена Ариел Принцеза Се Облекуваат Девојките Tulle Туту Фустан Деца Девојки Ноќ На Вештерките Партија Бо

Материјал : Полиестер , Chiffon,ЧипкаГолемина РеференцаПрвиот начин е да изберете големина : Големина Биста

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши

Бренд модални Летен фустан 2017 женски мрежа комбинација tulle Pleated се Облекуваат жените облека femme vestidos вис

Мерење Во CM Големина Биста Половината Должина Колковите S 80 66 84 84 М 84 70 85 88 L 88 74 86 92 XL 92 78 87 96 XXL 98 84 108 Мерење

Ве молиме погледнете го големина на табела за да избере вистинската големина, не се избира како вашата н

Жените Лето Цвет Облечи О Вратот Без Ракави Chiffon Midi Фустан Секојдневен СиренаПоради мерење алатки и мер

ГОЛЕМИНА БИСТА ФУСТАН 100=3 T 48 50 110=4 T50 53 120=5 53 56 130=6 56 59 140=7 59 62Можете да оставите порака да ми големина ти тре

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Големина на ТабелаМерење Во CM Големина на Градите, Половината Должина Р

Големина Должина Биста Половината Треба да тежина cm cm cm cm 0.5 kg S / / / / / У / / / / / Л 103 93 73 / 100120 XL 104.5

Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го прода

Szie информации : Забелешка : големината систем на различни брендови е различен Ве молиме погледнете го по

Големинабиста(cm) Ракав(cm) напред / назад должина(cm)S 92 67 83 / 92M 94 68.5 84 / 92 L 98 70 85 / 93 XL 102 71.5 86 / 94Како различни ком

59 / парчеБесплатен Превозот Жешка! Висок квалитет Apac Регионот ХЛ Завој Фустан H172 Ракави Вечер Партија О

9"• Сите налози се постапува во рок од 3 работни денови по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБ

Големина на Хип(cm) Биста(cm) Половината(cm) Должина(cm) (cm) S 83 79 69 93 М 88 84 74 95 L 93 89 79 97 XL 98 94 84 99 2 XL 103 99 89 101 3 XL

1 PC Жените Лето без Ракави Сончоглед Печати Дама Секојдневен Плажа, Мини Фустан Пад на ПревозотЗАБЕЛЕШК

Бебе Деца Шарени Цвеќиња Виножито Туту Фустан Фенси Наметки Цвет Девојка Фустани За Партии И Принцезат

Големина на табела,може да се 13cm грешка (1 инч=2.54 см) Почитувани купувачи Слики и во вид на боја разлики, о

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! ако ви треба помалку п

Ви благодариме!Превозот* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји)

Pruduct Име : Завој Bodysuits 2016 Година Нови Пристигнувања Длабоко V Вратот Фустан Bodycon Fluted Herm се Облекуваат Бела

Ние сме една фабрика да се фокусира на производство Завој Облека Ако сакате да развиваат нови модели, pls

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи / да

крајот Нов Пресврт Жените Долг Џемпер Облека Есен Секси Turtleneck Дебели Фустани Еластична Слаби Краток Пл

Известување : Почитувани купувачи, ова е нашата нова продавница отвори, за сите производи направен огра

Објектот Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Памук се Вклопуваат Објект Боја : како фотографија, големин

Име На Производ : 2017 Есен Породилно Фустани Жените Секојдневен Нерегуларни Wiht Голема Џеб Фармерки Фуста

2018 Мода Жените Долго Резервоарот Фустан Памук Сина Возбудува Плажа Лето без Ракави Лабава Секојдневен

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! ако ви треба помалку п

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Должина Биста Половината Рамо М 112 80 64 33 L 114 84 68 34 XL 116 88 72 35 XXL 118 92 76 36 3 XL 120 9

Еластична Ткаенина Памук, ПлетениБоја Тип Бело / ЦрнаГолемина SMДебелина РедовниТежина на 0,2 kgДруги Ела