.

Сјае !!Pointback Фенси Rhinestones Бесплатен превозот 8x10mm 10x14mm 13x18mm за Шиење Облека Додатоци Стакло Strass Кристал Ова

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

ширина : 1.15 cmквалитет : кристал rhinstone во бела бојаметал дел : во сребрена боја

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

Со ПроизводотТип На Производ : КристалБоја : Златна;се Меша боиОблик : Коњ ОкоГолемина : 7x15mmМатеријал : Ак

Други Бои (Кликнете на сликата) : 1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го п

#3223 Сите Големини ПОЛИТЕ Црна База Flatback Navette Кристал Кристал се Шие На Strass За Вечерни ФустаниКристал се ш

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

#3223 Сите Големини GSHA Висок Квалитет Flatback Коњ Око Кристал Strass да се Шие На Камења За Облека, ДодатоциКрист

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

Answer : ___________________________ Note : 26pc / лист вклучуваат A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z писмо.Забелешка : бидејќи на сн

Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Тоа е еден универз

#3223 Сите Големини Lt Топаз Кристал Flatback Navette Супер Сјај Strass Да Се Шие На Кристал За ОблекаКристал се шие на

добредојдеСтр rodu кт информациите кои 20.5*6cm Лента Форма 4 Видови На Боја Циркон Легура DIY Шиење Applique венча

JUNAO 6 8 10 12 20 30 35 мм Голем Круг Кристал AB Rhinestones Рамен Грб Акрилик КристалноНе Амбуланта Корегирање Јасно Str

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

Опис : Материјал : кристално стаклоГолемина : 8mmбоја : црвена сина, жолта и така натамуколичина : 10pcsназад :

Големина(Appr вол ) : 15*33cm Боја : Прикажува како слика на Овој оглас е за 2 компјутери Повеќе во парк Овој пре

обликот Скапоцени камења остри назад rhinestones накит strass монистра сите боицел повеќе од 2lots,5% попуст попуст

100pc 12mm да се Шие На Виножито Кристал 2 Дупки Акрилик Flatback Плоштадот Фенси Strass Кристал Камења За Облека се

име на производ : Сива коњ око форма flatback КристалПакување Количина : 1 пакет=20pcsКористење : Сите видови на

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителе

Точка Име : Кристал appliqueМатеријал : Кристал +смола + АлуминиумскиДимензии : должина е околу 12cm ширина е за

Забелешка : листата е сите врз основа на СРЕБРО ПОЗЛАТА,ние, исто така, имаат соодветни ЗЛАТО ПОЗЛАТА,цен

Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да

JUNAO SS12 16 18 20 24 Шиење чисто Стакло Кристали од Ноктот Rhinestones AppliqueFlatback Кристал AB Strass да се Шие На Камења За д

свадба кристал плоскости,1yards / многу,3cm ширина,свадба торта кроење,hot fix облека, додатоци,трговија на голе

име на производ : Форма на D сребро база Кристал Синџир за енкрипцијаУпотреба : DIY, облека, чевли, кеси, моб

име на производ : злато база Кристал Синџир со Уво форма канџиУпотреба : DIY, облека, чевли, кеси, мобилен т

Сериозни Купувачот само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови Ве моли

36 / 50pcsМали млеко Аметист Мешани Шиење КаменСАД$ 8.49 / 30pcsпаун сина боја Мешани НоктотСАД$ 5.Ако имате било

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се наде

големина : како подолу на сликатакристал : кристал со аб бојаметал во сребрена бојашиена или лепак на

Мешани Големини AB colors From SS6SS40 DMC амбуланта корегирање Rhinestones примероци Кристали Сјајна Железона Облека,

Ова е Одделение AAAA(4А ) Не амбуланта корегирање Кристал Стакло Помине Уметност Кристали Имаме Одделение

Мешани Големини AB colors From SS6SS40 DMC амбуланта корегирање Rhinestones примероци Кристали Сјајна Железона Облека,