.

Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информа

Главната Вовед@Ширина : 15mm(3 / 5") за тип на 02 и 03 тип.100cm лента е 12mm широк за тип 01,ве молиме да се забележи.ак

Главната Вовед@Ширина : 20mm(4 / 5")[email protected] Слики од вистински објектот,ве молиме обратете се за да се провери.Прево

Главната Вовед@Ширина : 15mm(3 / 5")[email protected] Меша бои ќе се измеша случајно што во паркако сакате да се избере Модели,

започнетекрајотЧипка материјал : злато линија сребрена линијаЧипка Боја : Злато, Сребро.Чипка специфик

comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ Т

[Стил] : [ Материјал] : 100% Polyeste [L ength ] : 10 јарди; 1yards=0.914 метар (само може да избере 1 боја во 1 многу) [Ширина] : 3 /

Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 10 Јарди приближно) Боја : како вашиот избор Материјал : Лента Димензии : долж

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

Добредојдовте на нашиот магазинОбјект : печатење grosgrain лентаМатеријал : 100% полиестер влакнаСуровини : У

Материјал : Полиестер / Памук Ширина : 2.5 CM Пакет : 20yards Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини

1 двор=0.91 метарМатеријал : полиестерБендот ширина : 4.9 cmза повеќе Дворови , ве молиме контактирајте ме[email protected] На

1 двор=0.91 метарМатеријал : полиестерБендот ширина : 2cmза повеќе Дворови , ве молиме контактирајте ме[email protected] Наш

recommendstartrecommendend Препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,т

Име : Organza ЛентаМатеријал : 100% ПолиестерШирина : 10ммДолжина : 500 метри / roll =450 Metersможеби бојата ќе биде вари

recommendstart recommendend Препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Лента Тип : ЕластиченМатеријал : ПолиестерШир

recommendstartrecommendend Препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,т

1 двор=0.91 метарМатеријал : полиестерБендот ширина : 2cmза повеќе Дворови , ве молиме контактирајте ме[email protected] Наш

Пакување : 50y / многуГолемина : 7 / 8 инчи=22 mmЕколошки Сертификат : OEKOTEX 100ПрименаШироко се користи за пакува

Се препорачува : дворЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап

Добредојдовте на нашиот магазинПредмет : grosgrain печатење лентаМатеријал : 100% полиестер влакнаСуровини :

Се препорачува : 2.23 / дворЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткае

Овој пакет ќе биде пратена од Кина, Воздухот Mail / Парцела или ЕМС Ако ви се омилени, вие исто така може да

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(2

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22

Имаш доверба во нас.12 / многупарчиња / многу50pcs / многу полн цвет бонбони кутија покани за свадба wedding по

Предмет : Grosgrain печатени Лента Состојки : увезената сурова свила полиестер влакна со Европските еколошк

Опис На ПроизводотПечатење лента, Мин цел : една ролна =100 двор =91 метарДознај Повеќе За Овој ПроизводВе м

започнетекрајот50 јарди БОЈАВе молиме да ги собереш треба боја(s) и да се испрати до нас од страна на пора

Опис На ПроизводотПечатење лента, Мин цел : една ролна =100 двор =91 метарДознај Повеќе За Овој ПроизводВе м

добредојдовте proudce вашите сопствени дизајни за панделка или смола,ви благодаримеОбјектот спецификитеС

Производот Се Покаже : Бои : Боја Картичка : Детали : Тафт Лента се colorfast Совршен за правење лакови, шапка

Производ Предност : Врвен квалитет,најдобра цена,Брза испорака,Еко пријателски боја,најдобра услугаМат

Главната Вовед@Ширина : За 10мм(3 / 8")[email protected]Боја : црвена@ Сите слики од вистински производи,ве молиме да се однес

Стр roduct Предност : Врвен квалитет,најдобра цена,Брза испорака,Еко пријателски боја,најдобра услугаМате

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо