.

2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 60 дена да пристигн

Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и ба

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

Главната ВоведКопчиња за занает,DIY,шиење итн.Мешани Копчиња[email protected]Слики се од вистинска предмети,ве молиме об

Материјал : железоГолемина : 19mmБоја : сребренаако ви треба други големина, можете да кликнете : ,Пакети : Н

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

Име : Шиење облека Цртан филм Копчиња деца / декорација / Занает / Scrapbooking Додатоци во Боја : Обоена боја, Го

Главната ВоведКопчиња за занает,DIY,шиење итн.Мешани Копчиња[email protected]Мешани како многу бои што е можно[email protected]ние ќе па

Главната ВоведМикс од бои по случаен избор од акциите @ големина : 21.5 мм31mm(LW) Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 23 дена по исплата потврда "Бесплатен Превозот" пре

Превозот : 1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.Р ommend КопчињаПакети :

Опис : Боја : Микс боја, Големина : 20 mm околу КОЛИЧИНА : 100 КОМПЈУТЕРИ (ќе го добиете 100pcs по случаен избор)

На доделување на датум е 15 работни дена.2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.Зато

Опис : Боја : микс боја, Големина : 12 mm околу КОЛИЧИНА : 100 КОМПЈУТЕРИ

Answer : ___________________________ Note : 2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на б

Големина : како што е подолу опис (ќе биде малку отстапување за големината,бидејќи на рака мерење) и слик

СЈАЈ Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking Срцето Lollipop Шарени Мешани 2 Дупки 30 x 23mm 50 Компјутери Costura Botones ги красат

Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Крава Мешани Случаен Две Дупки Шема 34x27mm 30 PCs Costura Botones ги Красат bottoni botoesМате

Објектот спецификитеТип На Производ : КопчињаМесто на Потекло : SHAN ДОНГ Кина (Копно)Функција : Хемиско Чи

100pcs Дрвени Круг Светло Кафеава Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти...

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Божиќ Bling Метал Кристал Легура Мешани Бои Кристал Flatback Копчето Големина : 25мм Позлат

започнетекрајот10pcs / Многу 18mm Круг Убавина главата Копчето многу сјајна свадба декорација Кристал Копч

Напомена : Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.Повратни инфо

Име : Транспарентна акрилик копчиња Материјал : Акрилна Боја : Како на сликата Количина : 48pcs / кеса Дименз

20pc 10ММ Круг бисер кристал бебе копчиња 2017 свадба покани ги красат тока метал коса цвет центар scrapbookingТип

Материјал : смолаГолемина : 13mm*18mmC olor : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликув

Главната Вовед@Големина : 21mm*[email protected] Објектот е продаден како мешани бои од страна на случаен избор[email protected] Слики се

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Информации За Објектот*Conditon : 100% Нов Висок Квалитет*Материјал : Пластика*Стил : Голема Љубов Срцето Копчи

Бојата ќе биде малку поинаков од оние што се прикажани на сликата,ве молиме да се напомене, и ако ви се гр

38 ДОЛАРИ 3 Ве молиме вклучуваат пакување се лизга Ве молиме ни email и ние ќе комуницира со конкретна компа

Четири дел копчиња(snap fastener) и навртки и Пет канџи копчиња за инсталација на алатките препорачуваме маши

МатеријалСмола Копчиња(4 Дупки)ГолеминаОколу 38mmБојаfuchsia розоваКоличинаЌе добиете 50 парчиња од оваа точ

МатеријалСмола 4 Дупки КопчињаГолеминаОколу 18mmБојаЦрнаКоличинаЌе добиете 300 парчиња од овој објектПРЕ

Висок Квалитет KAM Копчето 1000 СЕТ ПЛАСТИЧНИ SNAP КОПЧЕТО Петокрак ОбликГОЛЕМИНА 12.5 MMИзберете боја и да ми к

1000 СЕТ Т Т3 5 T8 KAM SNAP КОПЧЕТОT3= 10 MMT512.5 MMT8=14.2 MMДруга боја имаме акции..Pls истрага мене ако у треба.ГОЛЕМА КОЛИЧ

Големина : 11mm*22mm (1"=25.4 mm)Боја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради

Бојата ќе биде малку поинаков од оние што се прикажани на сликата,ве молиме да се напомене, и ако ви се гр

4) Поради позитивните мазна, сјајна лушпа копчиња, тешко е да се фати боја за камерата; со различни монито

Производ слики биле однесени во вид, за екранот, светлина, од еколошки причини, можеби мало отстапување,

Ве молиме бидете сигурни дека сте го завршиле и се пополнети сите детали како што контакт име, адреса, по

започнетекрајот бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail Дијаметар : види слика Боја : види слика Ко