.

На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6 Сите Предмети се добро тест

Изберете нашите причини? 1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов...

ААPB9 NC6 B ААPB9 NS6 B ААPB9 NC6 W ААPB9 NC5 B ААPL9 NC2 B ААPL9 NC6 W ААPB9 NC6 W / EЗА SAMSUNG NPQ318 E NPR418 NPR420 NPR428 NPR429 NPR430 R460 NP R460 NPR462 NPR463 NPR4

ААPB9 NC6 B ААPB9 NS6 B ААPB9 NC6 W ААPB9 NC5 B ААPL9 NC2 B ААPL9 NC6 W ААPB9 NC6 W / EЗА SAMSUNG NPQ318 E NPR418 NPR420 NPR428 NPR429 NPR430 R460 NP R460 NPR462 NPR463 NPR4

батеријата на различните пакети на производство, појава на различни верзија, сликата е за повикување са

110 AS01 B41 AS10 B31 AS10 B3 E AS10 B41 AS10 B51 AS10 B5 E AS10 B61 AS10 B6 E AS10 B71 AS10 B73 AS10 B75 AS10 B7 E БТ.029Овој Лаптоп Батеријата е исто така к

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.8 VКапацитет : 2200m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

100% Оригинални 4 Клетки Преносни Надворешна Батерија за Леново U260 L09 M4 P16 Лаптоп Батерии 14.8 V 39 Wh Таблета Ба

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија само да се земе околу 36 работни дена за превозот, но са

Пример (лаптоп : Sony VAIO VPCE1 Z1 E, батерија : VGPBPS22 11 Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates Ние

Ако не ја прими предмети,да ги споделите со нас,ние ќе ги сортирате сте надвор што е можно поскоро ...

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VПолн Капацитет : 6600m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Н

Висок квалитет E7240 Оригинални Лаптоп со батерија За DELL WD52 H GVD76 HJ8 KP NCVF0 батеријата100% Оригинални батеријат

Оваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : За PanasonicСПVZSU29 СПVZSU29 AU СПVZSU29 ASUСПVZSU29 U СПVZSU29 AОваа ба

Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во ро

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.Ако сакате побрзо превозот, ве молиме изберете ЕМС или D

1 VКапацитетот на батеријата : 4400m Ah / 49 WHТип на производ : Замена Liion БатеријаСостојба : 100% Сосема Нов! 12 мес

Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни Пакети се врати кај нас со адрес

Превозот Политика : *** Известување за ЕМС Превозот само ***Ако одберете БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД EMS, Вашата ц

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 5200m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VПолн Капацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Н

Политика На Враќање60 Дена Пари Назад Или Да Го Замени.Повратни информации1.Ако планирате да ни даде нега

Ова ни овозможува да се обезбеди најмногу доtodate батеријата пакет тестирање за најнапредните преносни п

Како да се цел на батеријата? Најдобар начин да се најде батерија ви треба е во потрага оригинална батер

Капацитет : 2600m AhНапон : 14.8 VДел Број : A41 N1424Одговара Лаптоп Модел : GL552 GL552 J GL552 JX Серија ZX50 ZX50 J ZX50 JX Серија FXP

Ве молиме притиснете "Ctrl+F' за да ја побарате вашата дел број / машина модел Оваа A42G73 батеријата е компати

019 AS07 B31 AS07 B32 AS07 B41 AS07 B42 AS07 B51 AS07 B52 AS07 B61 AS07 B71 AS07 B72 B053 R0129002 БТ ако не сте сигурни, можете да ме контактирате д

Капацитет : 2600m AhНапон : 14.8 VДел Број : A41 N1424Одговара Лаптоп Модел : GL552 GL552 J GL552 JX Серија ZX50 ZX50 J ZX50 JX Серија FXP

За сите заинтересирани клиенти, ние може да обезбеди референтен изворниот код и добредојде вашите пред

Капацитет : 2600m AhНапон : 15.0 VДел Број : A41 N1424Одговара Лаптоп Модел : GL552 GL552 J GL552 JX Серија ZX50 ZX50 J ZX50 JX Серија FXP

Ние ќе треба да се примаат и да се испита вашето враќање пред враќање на парите или замена ќе биде посвет

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Г нема да бидат прифатени Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состој

100% 5200 батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од форма

Како да се цел на батеријата? Најдобар начин да се најде батерија ви треба е во потрага оригинална батер