.

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

5mm, ако комплексноста,мала големина ќе не многу добро, ако треба larege големина на никакви слики, ве молиме

DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за с

Дијамант paiting се полуготови,не вклучуваат frema, ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за да се направи

ПОВРАТНИ информацииПовратните информации се многу важни за нас!!!Ако сте задоволни со предмети и нашите

На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување,

На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување,

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата ште

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови...

Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно

Посетете Ја Нашата ПродавницаDefintion СликаПроизводството Чекори1, Отворете ја кутијата, проверете колекц

Алатка За Полнење На ЕкранотСодржи : Пинцети, правоаголна плоча, мали торби, налепници.Платно ГалеријаП

DIY дијамант сликарство карактеристика1 На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали

Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mai

Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо.DIY 5d дијамант сликарство цртан филм свињ

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната...

Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо...

Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе в

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

тоа се повеќе убави она што ќе го видите на сликата, многу светол и неверојатни ако сакате големи количи

Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата зем

Инструмент не вклучува пинцети,Пластични пенкало, наместо на пинцети , Ако ви треба помош на пинцета, ве

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе3.Тоа е на висока дефиниција шема, добра текстура и естетско

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

КНА DIY 5 D Дијамант Сликарство Цвет Вазна Мозаик Круг Diamont Крстот Бод Rhinestones Везана Декорација Колекции За

Име на производ : Рубикова Коцка дијамант СликарствоСтап вежба област : 100% круг копарМатеријал : Нова ге

Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќе

Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник Ако сликата е комплексен, мала гол

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе Име на про

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да кон

Обичај фотоНие може да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечат

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.Во споредба со традиционалните смола сликарств

5pcs Кралската целосна Вежба Мозаик Десерт 5 D Diy Везови Дијамант Сликарство Смола Favariate соба декорација на

Доволно смола дијаманти ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас...

1 : Со оглед на платно под маса да се најде соодветната вежба2 : Forcethe глина во главата на ударна точка пенк

2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветнит

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор.Внимание : A.Материјал : Круг Смола Дијамант4...