.

Professional10ft*20ft TyeУмре Муслин фотографија студио реквизити F5681,свадба студио позадина,муслин backdrops за фотог

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга...

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга...

Professional10ft*20ft TyeУмре Муслин фотографија студио реквизити F5686,свадба студио позадина,муслин backdrops за фотог

Professional10ft*20ft TyeУмре Муслин фотографија студио реквизити F5684,свадба студио позадина,муслин backdrops за фотог

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга...

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга...

Addit ional услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Ф

Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент.Поради нерефлект

П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба?A : Можете да го испратите слики или идеи и

За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстрана

Addit ional услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1 Забелешка Бразил зема 4090 дена.Памук Полиестер ( Повисока Ц

Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.За нашиот бренд HUAYI Ние сме професионални

Забелешка : за да се олесни транспорт и пакување, ќе биде укината крпа позадина пратки, што резултира во c

На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi,инаку печати ќе бидат за

дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материјал имаш? A : Нашата позадина е

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10

Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина ког

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10

Материјал : ВинилВисина : 5ft (150cm), Ширина : 7ft (210cm)Предност : Машина перат, дебели, повторна употреба, мала т

Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас П : Може ли да се печати мојата сопствена

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10

Брод укината, може да има некои мали брчки кога ќе се добие тоа,но тоа е лесно да се отстрани навремено : (1

Напомена : позадина заграда не е вклучена Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во маши

Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите

Физички екранотМолиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаен

Како да се изменуваатНие, исто така, имаат 10 X10ft,8 X10ft,7 X10ft, 20x10ft,10 X15ft позадина за оваа точка, Ако имате одре

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга Сите

Пад на превозот 6 Нашите дизајнери ќе дизајн за вас П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да

Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 2448 часа и испраќаат ТенкаВинил Тенки (исто така трајни),ме

Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент.Може да се прилаг

Нашите дизајнери ќе дизајн за вас Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се

Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина ког

П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации споре

Забелешка Бразил зема 4090 дена.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото

Обработка На Време : 3 до 5 дена (Ако сте треба раш цел, ве молиме контактирајте со нас).Материјал : Сликовн

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фо

Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина ког

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга...