.

.Материјал : К сплав ХартијаГолемина(cm)21x15x8cm27x21x11cmH32x25x11cm33x25x12cmТежина(g / компјутери)21.4 g / еез35.2 g / еез45.7 g / е

500pcs / многу Капацитет 500 ML700 ML 5 Свила за Еднократна употреба на Пластични Кеси Млеко Чај Кафе се од Пакува

Картон подарок кутија со капак ,Накит Настан Свадба Бонбони Чоколадна Торта DIY Сапун Пакување Кутија,Об

Следете нас да уживаат Љубителите Ексклузивен Попуст1.ВИП цена и екстра попуст за следбеници2.Победа бе

Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата п

Детали За ПроизводотПроизвод : PPE АнтиОксидација Накит Пакување, Пластична КесаБоја : Јасно Материјал : P

50pcs 23 големини Wholesales Златна Kraft Меур Mailers Торби / Жолта мали kraft меур плик,kraft меур поштенска торбаБоја : ка

20pcs / многу 10*14cm Hessian Burlap бело срце Вреќа од Јута Подарок Перница бонбони торба свадба подароци за гостите

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

Боја : злато / црвен / портокал / Зелен / Розова / Виолетово / синоМатеријал : КалајПакување слатки : шеќер914

Режимот на транспортБесплатни ЕМС express, време : 8 10days Бесплатни кина пост воздух express, time : 15 50 дена.Специф

Детали за производот Материјал : ПВЦ Дебелина : 0.28 mm / страна (11.0 мили) Боја : Матирано Јасно Апликации : се

Материјал : 350g картонТежина : 85gГолемина : 27.5 cm(L)*10.5 см(W)*7.5 cm(H)Answer : ___________________________ Note : Кутии пристигне раме

Детали за производот Функција : Отворена Врвот,Алуминиумска Фолија Боја : Јасно Фронт, Сребро Внатрешн

10pcs / многу Брановидни Kraft Хартија Кафеава Боја Бонбони Кутија Со Лента DIY Бела Бран Сладок Свадба Бонбон

Материјал : Kraft Paper Size : 13.5*13.5*5 cm Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет 100% Храна Одделение

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Здраво,Убаво да ви се исполнат !Добредојдовте на Alice Дома Декор ! Бела среќен роденден тема Пластични Под

100pcs Свадба Подарок Кутии Kraft Перница Форма Свадба Корист Подарок Кутија Партија Бонбони Кутија Wholesales Пр

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаПовеќе За ПроизводотСАД $ 13 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаСАД $ 14.5 / ЦенаСАД $ 32 / Це

започнетеза оваа кеси, ако цел 2 многу, ќе го добиете 6% попустПоли Кеси 19*40 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакув

започнетеза оваа кеси, ако цел 2 многу, ќе добие попуст од 5% Поли Кеси 38*49 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакувањ

започнетеза оваа кеси, ако цел 2 многу, ќе добие попуст од 5% Поли Кеси 50*77 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакувањ

започнетеза оваа кеси, ако цел 2 многу, ќе добие попуст од 5% Поли Кеси 42*46 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакувањ

Точка подарок хартиена кеса, шарени подароци за пакување занает хартија непропустливаМатеријал : 70g kraft

Материјал : 120 g КартонГолемина : 42*31*13cmБоја : види на сликата покажа​Answer : ___________________________ Note :

ПОВРАТНИ информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве пок

Добредојдовте Во Мојата Продавница0.2 мм Дебел Пластични ЈП Zip Заклучување 4*4cm Пакување Кеси 300pcs Транспа

Добредојдовте Во Мојата Продавница300pcs / многу Јасно Resealable ЈП Животната средина Пластични Zip Заклучувањ

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо 1000pcs / многу Висок Квалитет Накит Zip Заклучување Zip

50pcs / многу33*22mm 3g / 5g КАКО Дијамант Крем Кутија Козметика Празни Крем Тегли Високоодделение Примерок Изда

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаГуста Пластична Кеса Пакување Кеси ! 300pcs / многу (2.5 cm*3cm) Јасно Resealable П

Големина на : 8*8*8.5 cm Боја : КафенаМатеријал : 300gsm празно kraft картонБесплатен превозот од Кина Пост Воздух M

Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на Eпакет на САД,тоа ќе потрае околу 720days за изведувањ

ГОЛЕМИНА : 10*8*2cmМатеријал : 300gsm kraft хартија, картон1 LOT=50 PCS Кутија со слободни стрингови Забелешка : кутии т

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаПластична Амбалажа и Кеси трговија на Големо 300pcs 2.5x3 CM Сина Zip Заклуч

Се надеваме дека ќе може да се разбере дека меѓународната испорака најмногу зависи од превозникот и лок

Трговија на големо 28cm X 42cm Само Лепило Печат Mailingg Кеси,Изразат Перници за Складирање ПликМатеријал : PEТе

60*70cm Розова Курир Пластични Мејлинг Плик Торба За Превозот Поли Mailer Пакување Торба PP072715ПРЕДМЕТ : МЕЈЛИН