.

Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг во мојата продавница Ве молиме имајте во предвид дека нашата

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!1 Дали ефективноста на хривнија се разлику

Топло Тоа : 1 Цел НИ$0 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.2.Цел повеќе од ќе испорака преку DHL / UPSот.

Материјал : Титаниум ЧеликНараквици ширина : 8mm / 10мм / 12mm / 14mmДолжина : 22cmБоја : СребренаПакетот Вклучува :

Топло Тоа : 1 Цел НИ$0 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.2.Цел повеќе од ќе испорака преку DHL / UPSот.

ИМЕ на ПРОИЗВОД : Мода Нерѓосувачки Челик Хривнија МАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки челик Големина : 22cm*13mm Тежи

Бројот : YB023Димензии : ДОЛЖИНА од 100 CM (39 ИНЧЕН) ..бисер големина 35мм различна големина, различни цена!Может

Опис на производот ID : 7082Име : Европската Шарм Хривнија 100% 925 Фунта Сребрен Накит Големина : 1619cm Носи Пово

Стандарден пакет е како на следната слика Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за ва

*Време на испорака на EMS / e Packet : 715 дена.Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕв

Сјајна Божиќ Подарок Променливи Во Големина Нараквици Девојка Божиќ Подароци Пријателство Мода 925 Sterling

(10pcs / многу Високо Крајот се Види Заштитник Нараквица Со Микро, Отворајќи Јасно CZ Кожни Нараквици За Маж

Душо Божиќ Подарок Променливи Во Големина Нараквици Девојка Божиќ Подароци Пријателство Топла 925 Sterling S

Добра вест : ќе ја испратите вашата нарачка страна на курирската служба DHL ако вашата цел е над 100$ ,на пре

Материјал : Бакар & Кубни Циркони ГОЛЕМИНА : (Приближно)Камен Големина : 26x7mm Дебелина : 2mm (мал круг кристал

2примерок, ќе биде испратен од Хонгконг пост.Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навис

Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена Специјален дизајн и занаетчиски се направи с

ќе cann пропуштајте ја!!! многу убава и модни елементи во нашата продавница ,може да се оди и да се погледне!

Опис : МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 L не ' рѓосувачки челик1pcsкако истата слика должина : 711

Цел на повеќе од 5 компјутери, Попуст 0.5% попуст Стил : Мода Накит нараквици Материјал : Цинк Легура,Наракв

Gagafeel 100% 925 Фунта Сребрени Нараквици Мода Жените Кубни Циркони Додаток Накит за Свадба Годишнината Подар

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsi

Информации за производотFENGXIZHUBAO Превозот : *Ние ќе брод Со Емс Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 38days да пристигне т

99 / парчеБесплатен превозот!Девојка корист Сребро Нерѓосувачки Челик 2.99 / парчеБесплатен превозот,Нов

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

99 / парчеБесплатен Превозот Поставен Тешки Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Синџир на Модни Мажите

Хип Хоп Злато Синџир 1 Ред 5mm Круг Намали Тенис Синџир Хривнија 7.8 инчен Должина Mens Панк Iced Од Кристал Син

10 парчиња / многу Керамички Монистра Срцето Нараквици Триаголник Шарм Љубов Ткаенината Алки Ткаат Јаже

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Едноставен И Полиран Жените Додаток Најновите Популарни Црвени Усни Исклучителна Сребро Позлатен Хрив

Парична казна или Мода : мода Предмет Тип : Нараквица Стил : Трендовски Пол : Жените Синџир Тип : Змија Син

Сјајна Бела Топаз Hermosa Накит Сребро Хривнија 16.5 cm / 18.5 cm Прилично Жени Празник Jared Jewellry Партија Роденден

Hermosa Накит Поставен Мода 925 Фунта Сребрени Нараквици Morganite 8 инчи Прилагодливи HM699

Стил : ЕгзотичниМатеријал : АлуминиумскиТип : нараквици, нараквициСтил : ЖениФорма : срцето1097175165574116 Купи

Познатиот Бренд за Накит од не ' Рѓосувачки Челик Ѓумбир Прилепува 18k Златни Нараквици Сребро Позлатен Б

ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИS HAIRWEARТелото Накит Anklets ПРСТЕНИItem Type Нараквици парична Казна или Модат

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Количина : 1pc Материјал : Бакар Дијаметар : 6.3 см Ширина : 1cm Конверзија : 1cm=0.3

Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа в