.

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Ткаенина Материјал : НетоПредиво чипка чипка Ткаенина Ширина : 12 CM Ткаенина Боја : Бела,,Црна Ткаенина Фу

Стил е многу палата супер одделение Големина : 32cm * 53cm или толку Мека материјал

5em}h2{маргинаbottom : .сад{ширина : 1200px9}}.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.сад{со

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Се надевам дека ќе се разбере и соработка.6 / дворот ние не'nt одговорни било царинска такса, ве Молиме про

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

Прикажи ПовеќеМоден Уметност Стил Исклучителна Елегантен Цвет чипка ткаенинаВез applique Чипка Печ за Шие

Материјал : ChiffonГолемина : 8 смКоличина : 6 метри / многу1 двор е за 0.9 метриПрирачник за мерење на големинат

wyприклучокstartЖешка Стока$109$99$76$66$76$117$99$99wyприклучоккрајдобредојдовте на нашата продавница5 Дворови / пар

Добредојдовте Виножито Мала КуќаГолемина : 45×19cmБоја : бела OffСе користи за свадба се облекуваат на косат

Добредојдовте Виножито Мала КуќаГолемина : 27*12.5 cmБоја : бела Off(Pls забелешка : Бела е исклучено вајт)Се кор

Добредојдовте Виножито Мала Куќа​Димензии : ширина : Двоен edge : 34cmЕдна предност : 17cmБоја : Off бела,Црвена,

1yards Бел Висок Квалитет на Африкански Guipure Чипка Ткаенина За Шиење 2017 Африкански Кабелот Чипка Ткаенина

12 / дворот ДАНОК&ДОЛЖНОСТЈас n најмногу време, купувачот n eed не плаќаат никакви царински.Производ СликаQ&A

Ширина : 7.49"(19cm) на Овој lisitng е за 2 метри Сите чипка се совршени за долна облека, градник, фустани, кукли, бу

Southkingze се наоѓа во најголемата Ткаенина и додатоци на Пазарот Ние работиме со голем број на фабрики, се о

Ширина : 5cmБоја : белаКоличина : 5yards / многу (1yard=91cm=0.91 м)Совети : идеален за DIY облека,кукла фустан ,итн*Ако и

Ширина : 2.3 смБоја : белаКоличина : 10yards / многу (1yard=91cm=0.91 м)Совети : идеален за DIY облека,кукла фустан ,итн*Ак

Функција : Чипка Намали Applique .Големина : 32x12cm .Количина : 10 Pcs (5 Pairs).Потекло : произведено во Кина .дворИмаме

Ширина : 7.5 cm / 2.95" Боја : прикажува како слика Цена е за 5 метри Овој прекрасен дизајн парче има многу мек

Q1 : колку долго ќе брод на стоките откако ќе се плати?LUOMN компанијата : ние обично брод пред Пекинг Време 5

Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакет 5yards за акции,100yards по боја за цел Превозот : ПРОЗОРЦИ / DHL / EMS / ТНТ /

Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благо

3220469557765002 Нови Пристигнување дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дво

Продажбапо Услуга : Ние нудиме инстант 3 дена политика на враќање,ако стока имаат било каква штета,ве мол

Африкански Guipure Чипка Ткаенина 2017 Hojilou Топла Продажба Beaded Чипка Ткаенина Висок Квалитет Бела Нигерија Ч

Добредојдовте : Ви благодарам мн u за шопинг на нашата продавница се надеваме дека ќе се ужива купувањет

wyприклучокstartЖешка Стока$109$99$76$66$76$117$99$99wyприклучоккрајдобредојдовте на нашата продавница7 Метри / парче

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 6cm Ткаенина Боја : Бела Пакување : 10 јарди / pack (1 Yard=91cm)Прои

Функција : Чипка Закрпи Appliques .Големина : 34 X11cm една страна.Количина : 20 Pcs(10 Pairs).Потекло : произведено во Ки

XWL Нови 6 M 7.5 cm Широк Pompon Монистра Завеса Чипка Додатоци Драпериите DIY Шиење Tassel Работ Трим Панделки Насло

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Везови Двојно Organza Чипка Ткаенина Мода Sequins Африкански Чипка Тка

Пратката Статус Може да Се Следи Преку Пост Официјална Вебстраница или WWW Ако, поради некоја причина не

Ние ќе автоматски остави позитивни повратните информации откако доби позитивни повратните информации

Добредојдовте На Нашата продавницаНашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н Р Кина Имаме многу видови на а

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 6.3 см широк Embroid ЧипкаМатеријал : 100% памукПроизводот НЕ : 3671Ч

Да бидам искрен, јас сум навистина среќен што ти се во посета на мојот продавница, и јас сум подготвен да

elcom нашата продавница1.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2.Ве молиме укажуваат на вашите л