.

Големината или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предм

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии најпопуларниот

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТЖад, привлекување на вашите очи со своите светли смарагдзелена, розова, лаванда, пор

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии најпопуларниот

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии најпопуларниот

2015 година Нови персоналните рачно изработени накит изјава chokers Ѓердани за жени

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Ако објекти се оштетуваат или се г

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите...

плаќањеAlibaba Безбедност на плаќање;превозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина ко

плаќањеAlibaba Безбедност на плаќање;превозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина ко

Ние Брод објекти на светот (1).вкупно помалку од 7ние ќе ја испрати преку Мал Пакет Плус ,без следење...

Уникатен Golden Retriever ЃерданКАКО МОЖАМ ДА КОНТАКТИРА СО ВАС?Вие едноставно можете да ни email со кликнување н

Материјал : Бакар ГОЛЕМИНА : (Околу) 30 инчен должина Тежина : (Приближно) 44.5 g Метал заврши : Златна Боја OEM :

Злато Позлатен Дизајн Жените Мода Трендовски Осветленост Кристал Камен Ѓердани Титаниум Челик Накит Pen

Синџир Должина : 45СМ Pendant Висина : 2,2 СМ Натпис : "До последен petal паѓа" Грижа информации : Накит е деликатна.

Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.83 gинформации за производотИнфо : 69cm*4mmтежина : 12...

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии најпопуларниот

Симулирани Бисер Тигар Око Pendant Ѓердан За Жени Со Кристално 2016 Година Boho Multilayer Ѓердани & Приврзоци Накит

Најдете посебен слот во вашата кутија за накит од бисери, или чувајте ги во мека торба направени од chamois

добредојдовте на нашата продавницаНапомена : 1 Ние обезбедуваме мешани нарачка од кина пост воздухопло

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни ел

Време На Испорака : Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.12 месеци П

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира .Вие се согласувате да

Нашата цел е задоволството на клиентите!Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да бро

Лист Ѓердани Керамички Долго Tassel Монистра Вода Капка Приврзоци Шарм Ретро Ѓердан Јаже, Верига Остава Pend

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

2 парчиња / пар Неговата и Нејзината Појавување на Срцето од не ' Рѓосувачки Челик Pendant Љубов Срцето Врежа

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 1 / 5pcs или повеќе,

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Хематит ,школка, Отворајќи Стакло,Кристал Колич

Секогаш јас брод од страна на пост воздухопловната Бесплатен превозот,ако не сакаат да чекаат времето ,

метал : слатководни бисер и зелена гранка amazoniteоблик : монета и гранкабоја : бела abd зеленаголемина : 1318mmд

Квалитетот проблем : pls контакт со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни фотогр

За било какви причини не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат поврат

Модерен дизајн и висок квалитет : 10pcs / многу должина на ѓердан синџир на Бакарни Легури ѓердан црното Зл

Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Новиот Кинески Мистична Јин Јанг Pendant Ѓердан од не ' рѓосувачки челик ѓердани Bagua pendant За Мажи Жени Нова М