.

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА

Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За Вентилатор За ASU S A8 A8 J A8 F Z99 X80 N80 N81 F3 J F8 S Z53 J Z53 M51 DC Brushless Cp

AVC 8025 8 CM вистински оригиналниотAVC 4 игли за контрола на температуратаПроизвод бренд : AVCПроизвод модел : DS

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА

NMBМАТ Производителот : Minebea Co., Ltd (MinebeaMatsushita Motor Corporation) Модел : 2406 RL05 WM50 Големина : 60 60 15mm Значи време за неу

Оригиналниот NMBМАТ 5cm 5015 12 V 0.24 НА BM511504 WB59 проектор компресор вентилаторот за ладење

Оригиналниот Sunon MF60120 V1C250G99 DC 5 V 2,0 W 3 Линии Лаптоп вентилаторот за ладење

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА

Оригиналниот BUB0812 DD BASB1120 R2 U 03 WY43 3 WY43 вентилаторот за ладење 2320

12cm 12038 24 V 14 W 0.58 на W1 G110AG0310 Инверторот Вентилаторот за ладење

Нови Оригинални ADDA AD0712 UBA7 BGP 12 V 0.42 70*70*25ММ 7cm PWM двојна топката вентилаторот за ладење на ПРОЦЕСОРОТ

9cm 3218 J / 2 HP199 / A01 9238 48v 10.4 w Вентилаторот за Ладење

MMF08 G24 ESCP1Фреквенција конвертор F7407.5 KW до 18.5 KW за користење,0.13 На24 V,CP1 е приклучок типГолемина : 80 * 80 * 25 MM

T129215 SU 12 V 0.50 НА 86mm 3 Pin За Gigabyte GTX960 GTX970 GTX1050 GTX1060 Графичка Картичка VGA Кулер за Ладење ВентилаторНапомена : 1.

Модел : 3312 / 12Бренд : ebmpapstНапон : 12 VDCАктуелни : 215 MAМоќност : 3.7 WГолемина : 92 * 92 * 32МИЛИМЕТРИТри линија водоо

6 CM FSY60 B24 H 6025 24 V 0.2 НА вентилаторот за Ладење

4010 D04 X1235 B 12 V 0.06 НА 4 CM Фан40*40*10мм

FONSONING 12cm FSY13 B110 H FSY12038 HA1 BL 50 / 60 Hz 110v120v 0.26 НА RD45121 12038 100v 16 / 15w вентилаторот за ладење

Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обез

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА

Нови Оригинал, за MSI B5015 L12 C NF1 12 V 0.08 3 линии Графичка картичка вентилаторот за ладење

Оригиналната за Nidec TA300 DC A3337557 12 V 0.16 80*80*20 MM 8cm вентилаторот за ладење

Алуминиум Heatsink VGA Картичка RAM Меморија Топлина Мијалник Кулер за Ладење 13x13x3mmСпецификации : Тип : Алумини

Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен...

(3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќ

Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницат

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(

Gdstime DC 12 V 60x60x25 MM Brushless Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 60x60x25mmКонектор : XH2.542 PНоминална Напон :

Фан модел : KDE2412 PMB16 A Изглед, големина : 120*120*38 MMИмајќи : висока прецизност двојно топката имајќиНапон : 24 VП

Ние ги испратите на пакувањето на производот, не е ист.Кога ќе примите предмети ќе нареди Ние сме насоче

Име На Производ : HeatsinkМатеријал : АлуминиумБоја : Сребрена На ЅвонењеВкупната Големина : 20 x 14 x 6mm / 0.8" x 0.55"

Име На Производ : Компресор Вентилаторот За ЛадењеНоминална Напон : DC 12 V;Тековните : 0.36 НаSleeve Имајќи : Хид

Protduct Име : Вентилаторот за Ладење;Главна Боја : Црна;Напојување : DC 12 V, 0.10 НАМатеријал : Пластика;Конектор

Име На Производ : Меморија Heatsink;Материјал : АлуминиумГолемина : 12.6 x x 2.7 0.7 cm / 5" x 1.1" x 0.3" (L*W*T)Боја : ЦрнаНето

Име На Производ : Фан Метал Прст Guard;Материјал : МеталОдговара за Вентилатор Димензии : 80 x 80mm / 3.15" x 3.15"(L*W);

Име на производ : DC Brushless Вентилаторот за Ладење;Номинална Напон : DC 12 V;Номинална Струја : 0.23 НаНадворешен

Име На Производ : Вентилаторот За Ладење;Материјал : Пластика;Дизајн : 7 НожевиНоминална Напон : DC 12 V, 0.08 A;

Име На Производ : Ладење Перка;Материјал : АлуминиумБоја : Сребро Тон;Перки Број : 8Вкупната Големина : 130mm

PLD09210 S12 HH / t129215sm Компјутер VGA кулер STRIXR9 FURYDC3 графичка картичка вентилатор за ASSTRIX R9 БЕС Видео картички за

2 парчиња Чипсет Heatsink Топлина Дифузна Ладење Перка 50mm x 56mm x 20mm

Модел : PLD09210 D12 HH Дијаметар : 85mm Теренот : 40mm Напон : DC12 V Струја : 0.40 На Интерфејс : 4 PIN ( интелигентна контрол

Нови оригинални GTX460 GTX480 GTX580 јавната верзија на графика фан Sotec GTX680 GTX660 GTX670Модел : BFB0712 HF Напон : DC напон од

Оригиналниот FB07025 M12 BPA DC12 V 1.5 ЕДЕН КУЛЕР за јавна верзија на MSI графичка картичка фан

Brushless Dupont Конектор 2Pin 6cm 60mm x 10мм 6010s DC 5 V Вентилаторот за Ладење100% сосема нов и висок квалитет на вентилат